Titanic Otel Personel Alımı 2015

 Konaklama sektöründe adından sıkça söz ettiren Titanic Otel iş ilanları için isbasvurusu.org sitemizden yararlanabilirsiniz. Buradaki bağlantımız ile Titanic otel iş başvuru formuna ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

TİTANİC OTEL İŞ İLANLARI VE BAŞVURU FORMU 2015
iş ilanları
Titanic Otel İş başvurusu

Titanic Hotels markası, Türkiye ve Almanya’da sahip olduğu otel ve restoranların işletmesini yapan, özel bir aile şirketi AYG Grup’a aittir. Aygün ailesinin 70’li yılların başında Berlin’de ilk restoranlarını açmaları, şirketin ilk filizleri olmuştur.
AYG Grubu bu günden itibaren hızla büyümüş ve 1993 yılında İstanbul’da ilk otelinin açılması ile konaklama sektörüne de adım atmıştır. 2003 yılında Antalya’da temalı otellerin öncülerinden olarak bir yolcu gemisi şeklinde inşa edilen ve adını ünlü Titanic gemisinden alan Titanic Beach Lara ile grup Titanic Hotels markasını almıştır.
2013 yılında Antalya’da açılan Titanic Deluxe Belek ile birlikte Titanic Hotels, bugün Türkiye ve Almanya’da toplam dokuz otele ulaşmış ve iki yeni otel projesiyle yatırımlarını hızlandırmıştır.
Şu an inşa halindeki Almanya Berlin’deki yeni tesislerden biri, ünlü Fransösische Caddesi’nde tarihi bir binanın restorasyonuyla hayata geçecek 5 yıldızlı ve 208 odalı bir tesis, diğeri ise Chaussee Caddesi’nde, ikinci dünya savaşından kalma bir sığınağın da restorasyonuyla inşa edilecek 4 yıldızlı ve 390 odalı bir tesistir.
KARİYER
Konaklama sektöründe hızla büyüyen bir grupta kariyer için bize katılın. Titanic Hotels, bünyesinde bulunan dokuz 3,4, ve 5 yıldızlı otel ile, Türkiye ve Almanya’da hizmet vermektedir.
Bünyesindeki farklı tesislerle Titanic Hotels’de kariyer, birçok yeni deneyim ve kazanımı beraberinde getirmektedir.
Siz de grubumuzun bir parçası olmak için alttaki mevcut kariyer olanaklarından birine başvurabilirsiniz.
TITANIC DELUXE BELEK
TITANIC BEACH LARA
TITANIC BUSINESS BAYRAMPAŞA
TITANIC BUSINESS KARTAL
TITANIC PORT BAKIRKÖY
TITANIC CITY TAKSİM
TITANIC COMFORT ŞİŞLİ
TITANIC ANADOLU GEBZE
BERLİN OTELLERİ
Titanic tüm açık pozisyonlar için bu genel başvurudan bize pozisyon tercihinizi belirterek CV’nizi gönderebirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.