Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu 2015

guvenlik iş ilanları
Banka güvenlik görevlisi alımı
 Ziraat bankasında Güvenlik görevlisi olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki detaylar ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat bankası iş başvuru formu ile personel alımlarına devam ediyor. Sizde buradaki bağlantımızdan Ziraat bankası insan kaynakları departmanına ulaşabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizdeki diğer banka ilanlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI 2015 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI

Ziraat Bankasına iş başvurusu yapmak isteyenler bankamız resmi web sitesi üzerinden şartlar uygun hale geldikte sonra başvuruda bulunabilirler. İşe alım konusunda tüm gerekli koşullara sahip olunması gerekmektedir. Başlıca işe alım genel koşullarına değinecek olursak; T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa
uğramış dahi olsa herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak, erkeklerde askerlik görevini yapmış ya da tecilli olmak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde çalışmaya el verişli olması gerekmektedir. İş bankasında çalışmak için İş bankası iş başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Ziraat’te Kariyer

Türkiye’nin en köklü ve büyük bankası olan Ziraat, çalışanlarına bankacılığın farklı alanlarında kendilerini geliştirebilecekleri kariyer fırsatları sunmaktadır.

Bankacılık kariyerine, farklı pozisyonlarda adım atan çalışanlarımız için dikey kariyer yolları, bulundukları unvan ve görev alanının özelliklerine göre, insan kaynakları düzenlemeleri ile açıkça belirlenmiştir.

Ayrıca Bankamız, her bir görevin farklı değer yarattığının bilinci ile yeni uygulamaya aldığı görev pozisyonu yapılanması kapsamında, tüm çalışanlarına yatay kariyer fırsatları sunarak, farklı görev pozisyonlarında çalışma imkanı yaratmaktadır.

Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ulaşabilmeleri için performans ve yetkinliklerinin yanı sıra, bulundukları unvan gruplarına göre yükselme sınavlarına katılım ve eğitim imkanları da sunulmaktadır.

Ziraat Bankası güvenlik görevlisi haberleri bankamızın resmi web sayfasından başvuru yapabilirsiniz. Bankamız ile sizlerde iş imkânı sağlayabilirsiniz. Başvuru hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.