Zorlu Enerji İş Başvurusu Personel Alımı

 Zorlu enerji grubu personel alımlarına 2015 yılında da devam ediyor. Tecrübeli yada tecrübesiz olmanız fark etmez Zorlu enerji en az ilkokul mezunu tüm arkadaşların CV bilgilerini değerlendiriyor. Aşağıda genel başvuru formuna ulaşabileceğiniz Zorlu enerji iş başvurusu yapmak için geç kalmayın.

ZORLU ENERJİ ELEMAN ALIMLARI İŞ BAŞVURUSU
zorlu iş başvurusu
Zorlu Enerji Personel Alımı

Genel Nitelikler:
MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen
İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın
Vizyoner, sonuç odaklı ve değişime açık
Seyahat engeli olmayan, yurt içi ve yurt
dışında seyahat edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

İş Tanımı:
Zorlu Enerji Grubu, Zorlu Holding topluluğu değer ve stratejileri doğrultusunda; yaratıcı, dinamik, kalite ve çevreye önem veren anlayışıyla 1993 yılında öncelikle Holding'e bağlı şirketlerin kesintisiz üretim yapmalarını sağlamak için kurulmuştur. Santral kurulumundan, işletme ve bakım hizmetlerine, elektrik üretim ve ticaretinden, doğal gaz dağıtım hizmetlerine kadar geniş bir alanda faaliyet gösteren; doğal gaz, rüzgar, jeotermal ve hidroelektrik santralleri ile sektörünün öncülerinden olan Zorlu Enerji Grubu, Türkiye’deki projelerinin yanı sıra Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da da büyük projeler yönetiyor.

Merkez ofis İstanbul'dadır; Trakya Bölgesi ve Gaziantep’de doğal gaz işletme müdürlükleri , Ankara, Bursa, Kayseri, Yalova ve Lüleburgaz’da doğal gaz çevirim santralleri, Osmaniye’de rüzgar santrali, Denizli’de jeotermal santrali, Tokat, Kars, Rize, Erzincan ve Eskişehir’de hidroelektrik santralleri bulunmaktadır.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Zorlu Enerji Grubu'na katılmak istiyorsanız güncel özgeçmişinizle ilanımıza başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken bir ön yazı ile çalışmak istediğiniz lokasyon/lokasyonları belirtmenizi önemle rica ediyoruz. Bu bir genel başvuru ilanıdır ve belli bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır. Uygun bir pozisyon çıktığında sizinle temasa geçebilmemiz için özgeçmiş bilgilerinizi güncellemenizi önerir, Zorlu Enerji Grubu'na göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: Tüm Türkiye
Firma Sektörü: Enerji
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Genel Başvuru

Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.