Çaykur 3500 İşçi Alımı Haberleri

 Önceki hafta yayınladığımız "Çaykur 3500 İşçi Alımı Yapacak" haberinden sonra İŞKUR Rize il müdürlüğü önünde Çaykur iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Çaykur 3500 işçi alımı açıklamasında yer alan Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun illerinde 3500 işçi alımı yapılacak duyurusu ile İŞKUR talebi oluşturulduğu belirtilmektedir. Yani İŞKUR çalışmalarından henüz sonuçlanmayan Çaykur eleman alımı başvurusu için biraz daha beklememiz gerekmektedir. isbasvurusu.org olarak Çaykurun personel alımı detaylarını yayınlamaya devam edeceğiz.

ÇAYKUR 3500 İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU NE ZAMAN VE NEREDE YAPILACAK
çaykur iş başvurusu
Çaykur 3500 işçi alımı

 Anlaşılacağı üzere Çaykur eleman alımı için İŞKUR'a verdiği yetki ile düzenli ve kalifiye eleman peşinde olduğunu biraz belli etmiş bulunmakta. Şimdi Çaykur başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız biraz beklemeli diye düşünüyoruz. İŞKUR yetkililerinden
aldığımız bilgiye göre resmi prosedür hala tamamlanmamış ve biraz daha süreye ihtiyaçları varmış. Çaykur işçi alımı için İŞKUR ayrıca bir duyuru yayınlayacak ve buna göre başvuru şartları belirlenecek.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.