Kroman Çelik Sanayi İş Başvurusu

 Kroman çelik iş başvurusu yapmak için doğru adrestesiniz. Kroman çelik 2015 yılında eleman alımlarına devam edecek. Kroman çelik işçi alımları kapasite artışı ile devam ediyor. isbasvurusu.org sitemizde ulaşacağınız demir çelik sektörü iş ilanlarına başvurunuzu yapabilirsiniz.

KROMAN ÇELİK İŞ BAŞVURUSU İŞÇİ ALIMLARI
kroman çelik işçi alımları
Kroman çelik iş başvurusu

Kroman Çelik Sanayii A.Ş. Demir Çelik yarı mamül ve mamüllerini üretmek ve ticaretini yapmak amacı ile 25 Haziran 1966 tarihinde kurulmuştur. Ekim 1985 tarihinde Yücel Boru Şirketler Grubu’nun yönetimine geçen Kroman Çelik Sanayii A.Ş. Gebze Osmangazi mevkiinde 300.000 m2 toplam arazi üzerine 60.000 m2’lik kapalı tesislerde üretimini sürdürmektedir. Kroman Çelik Sanayii A.Ş. 90 MVA gücünde 100 ton DC ve 36 MVA gücünde 50
ton kapasiteli 2 adet elektrik ark ocağı, 15 MVA gücündeki 90 ton kapasiteli pota ocağı ve iki adet altı yollu sürekli döküm makinası ile üretim yapmakta olup toplam yıllık kapasitesi 1.100.000 tonu bulmaktadır.

İşe Alım

Şirketlerimizde İnsan Kaynakları ihtiyaçları Norm Kadro çalışmaları ile tespit edilir.
Yıllık olarak yapılan Bütçe Planlaması içerisinde İnsan Kaynakları Planlaması’ na da yer verilir.
İşe alım sürecinde temel amaca hizmet etmek üzere; işbirliği sağlayacak, motivasyonu yüksek, çalışmalarımızı hep ileriye taşıyacak etkin insan kaynağı tercih edilir.
Bu amaç doğrultusunda, işe alım ilanları internet portalı üzerinden yayınlanır ve özgeçmişler aynı sitede oluşturulan başvuru sistemi üzerinden kabul edilir. Kurumsal internet sitemiz üzerinden gönderilen özgeçmişler de değerlendirmeye alınır. Başvurular arasından, ihtiyaçlar doğrultusunda aranılan nitelikteki adaylar belirlenmekte ve görüşmeye çağırılır.
Şirketlerimizde oluşan boş pozisyonlar için, ilk etapta, Grup Şirketlerinde var olan uygun insan kaynağını araştırılarak değerlendirilir. İçeriden yapılan bu yerleştirmeler ile çalışanların kariyerlerinde sürdürülebilir bir ivme kazanmasını sağlanır.
İşe alınan çalışanlar için uygun oryantasyon programları hazırlanır. Programlar, İnsan Kaynakları birimleri ile çalışılacak birim arasında oluşturulacak işbirliği ile sunulur. Oryantasyon programında amaç çalışanın işe ve işletmeye uyumunu sağlayarak işgücü devir oranını azaltmaktır. Bu amaçla çalışana; şirket politikaları, şirketin organizasyon yapısı, üretim süreci, sosyal haklar ve sorumluluklar, iş koşulları, iş güvenliği ve çevre konularında bilgi verilir.
Rotasyon programı uygulamak. Çalışanların ilk işe başladıkları dönemler ağırlıklı olmak üzere, çalışanın bilgi birikimini ve deneyimini arttırmak için çalıştığı birimler dışında ancak bağlantılı birimlerde, belirlenmiş sürelerde çalışması sağlanır.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                                                     Şehir              
Bilgi Teknolojileri-Teknik Destek Uzmanı                İstanbul(Asya), … Kroman Çelik San. A.Ş.
Üretim Bakım Elemanı                                                  İstanbul(Asya), … KROMAN ÇELİK SANAYİİ A.Ş.
ELEKTRİK /ELEKTRONİK BAKIM MÜHENDİSİ Kocaeli Kroman Çelik San. A.Ş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.