Vakıfbank 800 Personel Alımı Yapacak

 Bankaların memur alımı ilanları yayınlanmaya, haberler dilden dile dolaşmaya devam ediyor. Vakıfbank 2015 yatırımlarında yeni şube açılışları ile 800 kişilik iş olanağı yaratacak. Vakıfbank iş başvurusu formumuzu kullanarak sizde bu fırsattan yararlanabilir bankacı olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Aşağıda Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan'ın açıklamasına yer vermek istiyoruz.
vakıfbank iş ilanları
Vakıfbank Memur Alımı

VAKIFBANK 2015 MEMUR ALIMI İLANLARI İŞ BAŞVURUSU


Rakamları değerlendiren Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan, global ekonomideki belirsizlik nedeni ile kırılganlığın arttığı bir dönemde, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını belirtti. Aydoğan, “Müşterilerimize daha yakın olma ve tabana yayılma stratejisi doğrultusunda 2015 yılında da şube açılışlarına devam edeceğiz. 1000 şube hedefimiz
çerçevesinde azami çabayı göstererek 40’a yakın yeni şube açmayı ve yaklaşık 800 personel alımı yapmayı planlıyoruz” dedi. Aydoğan, açıklamasını şöyle tamamladı: “Ekonomimizin temel taşı ve ihracatımızın motoru konumundaki KOBİ’ler başta olmak üzere reel ekonomiyi desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.