Apple Türkiye Personel Alımı

 Dünya markası Apple Türkiye lokasyonu için personel alımı yapacaktır. Aşağıdaki Apple iş ilanına başvurunuzu yapabilir sizde bu dev şirketin üyesi olabilirsiniz. Apple iş başvurusu yaparak ulaşacağınız deneyimler ve kariyer olanakları sizi her zaman üst kulvarda tutacak.
iş ilanları
Apple iş başvurusu

Apple Store’da liderlik sanatını keşfederken yeni şeyler öğrenin ve kendinizi geliştirin. Eğitim, deneyim ve mentorluk desteğiyle parekende satış alanında her yönden ustalaşacaksınız. Ekibin bir parçası olup çevrenizdekilerle işbirliği yapmayı öğreneceksiniz. Bir birey olarak, mağazanızın başarısına etkide bulunacak, kişisel gelişiminizi daha ileriye taşıyacaksınız. Doğuştan bir liderseniz, Apple Store Lideri Programı kendinizi göstermeniz için bir fırsat.

İş Tanımı
Bu benzersiz 24 aylık programın ilk yılında, mağazalarımızda rotasyonla çeşitli pozisyonlarda çalışacaksınız. İkinci yılda, üst düzey yöneticilerin danışmanlığında ve rehberliğinde liderlik görevlerine odaklanacaksınız. Her görevde çalışırken öğrenecek, kendi deneyiminizi yansıtacak, anladıklarınızı uygulayacak ve ekibinizle paylaşacaksınız. Gözlemlerinizi aktararak, mağazanızda ve tüm dünyadaki mağazalarda pozitif değişiklikleri destekleyeceksiniz. Programı liderlik potansiyelinizi göstererek başarıyla tamamladığınızda ise, temel pazarlarımızın birinde bulunan bir mağazada liderlik pozisyonuna başvurma fırsatınız olacak.
Eğitim
Programa kabul edilmek için üniversite mezunu olmak, derslerinizi başarılı notlarla tamamlamış veya buna denk bir iş deneyimi edinmiş olmanız gerekir.
Temel Nitelikler
İşte, ekip içinde veya topluluğunuzda liderlik deneyimine sahip olmak
Milyonlarca dolarlık, sektör lideri bir perakende operasyonunu yöneten ekibe liderlik yapmak için istekli olmak
Ek Nitelikler
Apple’a ve teknolojiye ilgi
Çok iyi derecede İngilizce bilgisi Farklı kültürlerle etkileşim deneyimi (uzun süreli seyahat / okul, kurs / work & travel deneyimi) veya ikinci bir dil bilmek tercih sebebidir.
Programın tüm dünyada başlangıç tarihi Eylül 2015’tir.
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeniz gerekir. Çalışma saatleriniz işin gereksinimlerine göre belirlenecektir.

Bu pozisyona başvurmak için lütfen özgeçmişinize bir ön yazı ekleyin. Ön yazınızda şu soruyu cevaplamanızı rica ederiz: “Bir Apple Store’da başarılı bir lider olmanızı sağlayacak en önemli neden nedir?”
Ek Bilgiler
Organizasyondaki YeriOrta Düzey Yönetici
Çalışma ŞekliTam zamanlı
Çalışma Yeri
İstanbul Avrupa Yakası - Türkiye
İstanbul Anadolu Yakası - Türkiye
İstanbul - Gebze - Türkiye
Yayınlanma Tarihi28. 03. 2015
Son Başvuru Tarihi02. 04. 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.