Citibank Personel Alımı İş Başvurusu

 Citibank dünya geneli şubelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye şubeleri için personel alımlarına başlayan Citibank iş başvuru formu ile sizde bankacı olma şansı yakalayabilirsiniz. Citibank iş başvuru formuna ve açık iş ilanlarına burayı tıklayarak ulaşabilir hemen özgeçmiş oluşturabilirsiniz.

CİTİBANK ELEMAN PERSONEL ALIMLARI İŞ BAŞVURUSU
memur alımları
Citibank iş başvurusu


Citibank açık iş ilanlarını incelemek istersek; Şube Müşteri Temsilcisi,İnsan Kaynakları Personeli,İşlem Hizmet Elemanı gibi farklı alanlarda alımlar vardır. Şimdi sizlere Citibank İşe Alım Politikası nasıl bir bu konuda bilgi verelim.

Diğer banka iş ilanlarımız:
Garanti bankası iş başvurusu
HSBC iş başvurusu
Denizbank iş başvurusu
Finansbank iş başvurusu
İNG bank iş başvurusu
Vakıfbank iş başvurusu
Şekerbank iş başvurusu

Citibank Türkiye’deki İşe Alımlar ve Bölümler arası geçiş Fırsatları: Açık pozisyonlarımız, Citibank içerisinde intranet aracılığı ile mevcut çalışanlarımıza, Citibank dışında ise internet sayfamızdan ve kariyer sitelerinden duyurmaktayız. Citibank dünyasına adım atmak için sen de başvurularını
internet üzerinden gerçekleştirebilirsin.
Yurtdışı Olanakları: Citibank çalışanları Türkiye’deki iş fırsatları ile sınırlı kalmaz, biz çalışanlarımıza “Global Mobility” programı sayesinde departmanlar ve ülkeler arası transfer olanağı sağlayıp, onlara dünyanın kapılarını sonuna kadar açarız.
Çalışan Aday Önerme Sistemi: : Çalışanlarımızın önerdiği adaylar bizim için çok değerli! Citibank özel olarak işe alımlarda kullandığımız “Çalışan Aday Önerme” programımız ile uygun adaylara çalışanlarımız aracılığı ile de ulaşıyor ve bu süreçte bize destek olan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.
İşe alım bu şekilde işlemektedir. Citibank Staj Başvurularını da kabul etmektedir. Öğrencilerin 3. ve 4. sınıfta yapacakları zorunlu stajlara yardımcı olan ve bankasında yer ayıran şirket öğrenciler içinde gelecek için kariyer oluşturmalarına fayda sağlamaktadır. Citibank İş Başvurusu yapmak için aşağıda yer alan kırmızı bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bankacılık sektörünün öncülerinden birisinde çalışmak heyecan verici olsa gerek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.