Divan İş İlanları 2015 İş Başvurusu

iş ilanları
Divan grubu iş başvurusu
 Koç holding grubu altında hizmetlerine devam eden Divan grubu otel, restoran, pastanelerinde çalışacak personeller aranıyor. Divan grubu iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlara güncel iş ilanlarından bahsetmek istiyoruz. Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde özellikle Oteller için personel alımlarını hızlandıran Divan grubu garsondan aşçıya, komiden fırın elemanına, belboydan resopsiyoniste kadar çeşitli pozisyonlarda eleman aramaktadır.

DİVAN GRUBU ELEMAN ALIMLARI İŞ BAŞVURUSU


 Yukarıda belirttiğimiz iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen arkadaşlar burada iş başvurularını gerçekleştirebilir hatta Divan grubu insan kaynakları departmanına CV bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Turizm otelcilik, yiyecek ve içecek sektöründe 1956 yılından bu yana Koc Holding şemsiyesi altında faaliyet göstermekte olan Divan Grubu, 10 otel, 11 restoran, 16 pastane, 21 market içi fırın ve 3 ziyafet birimi ile hizmet vermektedir. Kendi fabrikasında Çikolata, Lokum, Pasta ve Donuk Ürün üreten Divan Grubu, bu ürünleri kendi mağazalarının yani sıra yurt içi ve yurt dışı kanallarda da satışa sunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.