Garanti Bankası Genel Personel Alımı İş Başvurusu

 Garanti bankası Türkiye geneli personel alımı için insan kaynakları departmanında yeni bir ilan yayınlamıştır. Garanti bankası iş başvurusu yaparak sizde bu fırsattan yararlanabilir Garanti şubelerinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Aşağıda Garanti bankasının eleman alımı kriterlerini sizler için derlemiş bulunmaktayız. Bankacı olmak isteyen arkadaşlar için ilanlarımız devam edecek. Garanti bankası insan kaynakları departmanına CV bilgilerinizi göndermek isterseniz "Garanti bankası iş başvurusu" ilanımızı kullanabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI TÜRKİYE GENELİ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI
iş ilanları
Garanti bankası Türkiye geneli eleman alımı


Adaylarda Aranan Özellikler:
– Analitik düşünen,
– Detaycı,
– Öğrenmeye ve gelişime açık,
– İletişimi kuvvetli,
– Takım çalışmasına yatkın,
– Farklı koşullara kolay uyum sağlayabilen,

– T.C. vatandaşı olan,
– 27 yaşını aşmamış,
– Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az Temmuz 2016′ ya kadar erteletmiş olan ,
– Yurtiçi / yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,
– Sağlığı Türkiye’nin her yerinde ve yurtdışında görev yapmaya elverişli olan,
– 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik bölümleri, Bankacılık ve Sigortacılık bölümü, Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümleri ya da (lisans diploması ayrımı olmaksızın) Ekonomi, İşletme/Finans konulu Yüksek Lisans programları ile bunlara eşdeğer oldukları yetkili makamlarca onaylanmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki okullardan birini bitirmiş ya da Temmuz 2015′ de diplomasını alacak olan,
– İyi derecede İngilizce bilen,
-TOEFL’dan min.75 puan veya IELTS’ten min. 6 puan almış ve belgesi Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınmayacaklardır. Bu adayların başvuru sırasında TOEFL ve IELTS alanını doldurmaları gerekmektedir.
-TOEFL ya da IELTS belgesi olmayan ya da geçerlilik süresi Temmuz 2015 tarihinden önce dolmuş olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınacaktır.
– Önceki dönemlerde açılmış olan bankamız Müfettiş Yardımcısı / Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı / Management Trainee/ Sales Trainee sınavlarına bir kereden fazla katılmamış veya bankamız Müfettiş Yardımcısı / Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı alım sürecinde mülakatlardan elenmemiş olan.
Aranan niteliklere uygun adaylar, 11 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Yetenek, Yabancı Dil ve Genel Bilgi Sınavı’na davet edilecektir. Sınav uygulaması İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirilecektir.
Son başvuru tarihi: 03 Nisan 2015
Sınav – mülakat davetleri ve sonuç bildirimleri e-posta ve sms aracılığıyla yapılacaktır.
Ek Bilgiler
Çalışma Yeri: Türkiye
Yayınlanma Tarihi: 06. 03. 2015
Son Başvuru Tarihi: 03. 04. 2015
Sektörler: BANKA-FİNANS, Banka
Eğitim Durumu:
Lisans Mezunu
Yük. Lisans Öğr.
Yüksek Lisans Mezunu
Doktora Öğr.
Doktora Mezunu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.