Kabin Memuru Arayan Havayolu Şirketleri

 Özellikle bayan iş arayan arkadaşlar için bugün kabin memuru alımlarına yoğunlaşacağız. Kabin memurları uçak havalanmadan görevlerine başlar müşteri memnuniyeti ve güvenliği için üzerlerine düşen işleri yerine getirirler. Uçağa binip dikkat ettiyseniz hepsi güler yüzlü, müşteri memnuniyetine odaklanmış, belli ki bunun için eğitim almış kişilerdir. Pegasus hava yolları, Türk hava yolları, Onur air, Atlas jet gibi büyük ve tanınmış şirketler kabin memuru alımlarında ince eleyip sık dokumaktadırlar.

GÜNCEL KABİN MEMURU İŞ İLANLARI VE BAŞVURU FORMLARI
iş başvurusu
Kabin memuru iş başvurusu


 Kabin memuru iş tanımına biraz girecek olursak yolcu karşılama, uçak içi güvenlik önlemlerini tanıtma, yiyecek içecek servisi gibi bilindik işlerin yanında pilot ile sürekli iletişim halinde bulunma gibi özellikleri de vardır. Güncel kabin memuru alımı ilanlarına girecek olursak Atlas jet Mart ayı için kabin memuru alımı ilanı yayınlamıştır. THY kabin memuru alımlarında son yaşanan grevler neticesinde biraz güvenilirliğini kaybetse de yine de gözde şirket
olmaya devam etmektedir. Pegasus hava yolları kabin memurları yanında yer hizmetlerinde görevlendirecek personel alımları da yapmaktadır.

ONUR AİR GÜNCEL İŞ İLANLARI KABİN MEMURU ALIMLARI


 Onur air yeni iş ilanlarında kabin memuru aradığını da belirtmiştir. "Onur air iş başvurusu" ilanımızdan başvurunuzu gerçekleştirebilir insan kaynakları departmanına CV bilgilerinizi ulaştırabilirsiniz. Onur air'in aradığı pozisyonları gelin beraber inceleyelim;

- Gelir Yönetimi Görevlisi,
- Engelli Kadrosu Genel Başvuru,
- Analist Programcı,
- Kabin Memuru,
- Genel Başvuru,
- Tecrübeli Kabin Memuru

 Görüldüğü üzere Onur air genel başvuru yanında kabin memuru alımlarını Tecrübeli ve Tecrübesiz olarak iki kısımda yayınlamıştır. Kabin memuru olmak isteyen arkadaşlar için isbasvurusu.org sitemizdeki ilanlarımızı takip etmeye devam ediniz. Bu zorlu süreçte hepinize başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.