Nisan Ayında Personel Alımı Yapacak Kurumlar

 2015 Nisan ayında personel alımı yapacak kamu kurumlarını ve büyük firmaların ilanlarını yayınlamak istiyoruz. Her ay derleme halinde sizlere sunduğumuz bu ilanlar ile sizde tüm bir ayın personel alımı ilanlarına ulaşabilirsiniz. Nisan ayında kamu kurumlarında personel alımlarının artacağını öngörmekteyiz. Bu artış seçim sürecinin başlaması ile doğru orantılı. isbasvurusu.org olarak Nisan ayında eleman alımı yapacak kurumlar şöyle;

Hava Harp okulu lise ve dengi öğrenci alımları için ilan yayınlamıştır. Sizde gökyüzünde kariyer yapmak için buradan Hava Harp okulu ilanına ulaşabilirsiniz.

Garanti bankası yarı zamanlı personel alımı yapıyor. Özellikle üniversite okuyan öğrenciler bu ilana hemen başvuru yapmanız gerekmekte. Garanti bankasının part-time iş ilanı burada.
memur alımı
2015 Nisan personel alımları

 Sağlık bakanlığı 3 bin şoför alımı haberinde bazı pürüzler çıkmış olsa da 10 bin kişilik kadrolu memur alımı ilanını yayınlamaya az kaldı. Sağlık bakanlığı 10 bin kadrolu memur alımı haberimiz için tıklayınız. Ayrıca Sağlık bakanlığı taşeron personeller alacak. KPSS şartı olmadan lise mezunu arkadaşların başvuru yapacağı haberimiz burada.

 Kamu kurumları 2015 yılında toplamda 21 bin memur alımı
gerçekleştirecek. Nisan ayında olması muhtemel 21 memur alımı haberimiz için tıklayınız.

 Toyota otomobil fabrikasında sadece Türkiyede üretilecek bir modelin müjdesini vermek istiyoruz. Yeni modelle beraber Toyota fabrikası için 1500 kişilik işçi alımı yapılacağı haberimiz tam burada.

 Meclise uzun görüşmeler sonrası 47 bin kişilik yeni bir öğretmen atamasına izin çıktı. Öğretmen olup atama bekleyen memur adaylarımız meclis haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Her ne kadar seçimlerin yaklaşması ile bu tip haberler çoğalsa da hükümet 47 bin öğretmen atamasını seçimlerden önce yapacak gibi görünüyor.

 Gelir idaresi başkanlığı 1320 kişilik memur alımı yapacağını duyurdu. Buradaki bağlantımız ile ulaşabileceğiniz ilanımız ile sizde memur olma şansı yakalayabilirsiniz.

 Ziraat bankası yeni bir oluşum ile Ziraat katılım bankası olma yolunda hızla ilerliyor. Gerek yeni şubeleri gerekse eski şubelerindeki dönüşüm için Ziraat bankası 3000 memur alımı gerçekleştirecek. Ziraat bankası memur alımı ilanına burada ulaşabilirsiniz.

THY lise mezunu kabin memurları alacak. Burada THY iş başvuru formuna ve iş ilanı detaylarına ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.