Nisanda Zabıt Katibi Alımı Yapılır Mı?

 Nisan memur alımlarına az bir zaman kala Adalet bakanlığının Zabıt katibi alımı yapacağı hala muamma olmuş durumda. Özellikle Adalet meslek yüksek okulu mezunları zabıt katibi alımlarının nisan ayında yapılmasını beklemekte. Bekir Bozdağ'ın istifasından sonra yerine gelen Kenan İpek Zabıt katibi alımları ile ilgili henüz net bir açıklama yapmadı. Zabıt katibi iş başvurusu yapmak isteyen binlerce memur adayı en azından bir tarih açıklamasını hak ediyor diye düşünüyoruz.

İlginizi çekecek:
Ziraat Bankası Memur Alımı İlanı
Bu Ay Personel Alımı Yapacak Kurumların Listesi

2015 NİSAN AYI MEMUR ALIMLARI ZABIT KATİBİ ALIMLARI
memur alımı
Adalet bakanlığı nisan ayı memur alımları


 Türkiyenin polis ve öğretmen ülkesi olmadığını belirterek memur olmak isteyen arkadaşlara diğer bakanlıklardan da kadro açılmasını beklemekteyiz. Adalet bakanlığı gibi dev bir kurum nisan ayında devletin yapacağı atamalarda kadro sahibi olur mu bu daha netleşmemiş olsa da bizce mutlaka atama yapılması gereken bir kurum konumunda. Adalet bakanlığının Nisan
ayında memur alımı yapacağını düşünürsek hangi pozisyonlarda kaç kişi alacağını isbasvurusu.org sitemizde anında yayınlayacağız.

 Adalet bakanlığı Nisan ayında memur alımı yaparsa özellikle Zabıt katibi alımlarına ağırlık verecektir. Adalet meslek yüksek okulu mezunu arkadaşlar zabıt katibi alımları ile memur olmaya çok yaklaşacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.