Şekerbank İş İlanları 2015 İş Başvurusu

 Şekerbank şubelerinde çalışma ister misin? Şekerbank şubeleri için yeni elemanlar almaya devam ediyor. Şekerbank iş başvurusu yaparak açık iş ilanlarına başvuru yapabilir özgeçmiş bilgilerinizi ilgililere gönderebilirsiniz. Yenibiriş üzerinden şekerbank iş başvurusu yapmak için Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak profil oluşturabilirsiniz.

ŞEKERBANK 2015 PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURUSU
iş başvurusu
Şekerbank iş ilanları


Açık pozisyonlar
Operasyon Destek Elemanı                İstanbul(Avr.)
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi  İstanbul
Deneyimsiz İşe Alım
Sektör deneyimi olmayan adaylara yönelik yılın farklı dönemlerinde yürüttüğümüz, işe alım programlarımızla ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz.
 • Müfettiş Yardımcısı
Bankamızın “Müfettiş Yardımcısı” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan
adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Teftiş Kurulu Başkanlığı’na bağlı olarak göreve başlamaktadırlar.
• Uzman Adayı/ Müşteri Temsilcisi
Bankamızın “Uzman Adayı-Müşteri Temsilcisi” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Genel Müdürlük Birimlerinde Uzman Adayı, Şube pazarlama kadrolarında Müşteri Temsilcisi olarak göreve başlamaktadırlar.
• Gişe Yetkilisi/Memur
Gişe Yetkilisi/Memur pozisyonları için, yayınladığımız ilanlara ve internet sayfamıza yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Bu kadrolara alım yapılacak adaylar; Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri ve Mülakat sonuçlarına göre, bankanın ihtiyaçları doğrultusunda uygun bölümlere yerleştirilir.
Deneyimli İşe Alım
İşe alımlarımızda tüm pozisyonlar için doğru hedef grubuna ulaşılarak en uygun adayın seçilmesi amaçlanmaktadır. Kurum kültürüne uygun, açık iletişim ve sürekli gelişime inanan, kurum aidiyetine sahip, müşteri ve sonuç odaklı adayların bünyemize katılması hedeflenmektedir.
Ayrıca deneyimli işe alımlarımızda; adayların pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi, deneyim ve yetkinliklere sahip olması beklenmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.