TKDK Memur Alımı İlanı

 Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme kurumu toplamda 149 personel alımı için ilan yayınlamıştır. Kamuda memur olmak isteyen arkadaşlar için aşağıda TKDK memur alımı detaylarını yayınlamak istiyoruz. 2015 memur alımı ilanları genel memur alımından önce gelmeye devam ediyor. Kamu kurumları ihtiyaç duyduğu kadrolar için DPB'na talepte bulunuyor.

İlginizi çekecek:
Gümrük ve ticaret bakanlığı memur alımı ilanı

TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU MEMUR ALIMI DETAYLARI VE BAŞVURUSU
T.C. TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU DENETÇİ, UZMAN ve DESTEK PERSONELİ ALIMI SEÇME SINAVI İLANI
iş başvurusu
TKDK memur alımı ilanı


1) DENETÇİ KADROSU İÇİN AÇIK BULUNAN ve ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR (9 ADET)

5648 Sayılı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun ile 16.04.2008 tarih ve 26849 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Personel Yönetmeliği 7/1 ve 7/2 maddesi hükümlerine göre kamudan ve/veya açıktan atama şeklinde, Kurum Merkez Teşkilatında görevlendirilmek üzere aşağıdaki tablolarda belirtilen bölümler veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen, yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının belirtilen düzeyindeki mezunları arasından 9 (Dokuz) Denetçi pozisyonu için yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı seçme sınavı yapılacaktır.

2) UZMAN KADROSU İÇİN AÇIK BULUNAN ve ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR (140 ADET)

5648 Sayılı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun ile 16.04.2008 tarih ve 26849 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Personel Yönetmeliği 7/1 ve 7/2 maddesi hükümlerine göre kamudan ve/veya açıktan atama şeklinde, Kurum Merkez Teşkilatı ve Taşra Koordinatörlüklerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki tablolarda belirtilen bölümler veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen, yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının belirtilen düzeyindeki mezunları arasından 140 (Yüz Kırk) Uzman pozisyonu için yazılı ve sözlü olmak üzere seçme sınavı yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.