Toyota 1500 İşçi Alacak

 TOYOTA Sakarya fabrikası iş başvurusu yapmanın tam zamanı. Toyota Sakarya fabrikası için yeni bir model ve yeni model üretimi için de 1500 kişilik istihdam getiriyor. Sanayi üssü olarak bilinen Sakaryada bir çok yabancı markanın fabrikası bulunmakta. Toyota da üretim hattı için 2016 yılında 1500 kişilik ek işçi alımı yapılacağını duyurdu. Toyota genel müdürü Orhan Özer yaptığı açıklama ile iş arayanlara umut kapısı açtı. Önümüzdeki yıl ihracat ve üretimin 2 katına çıkacağını vurgulayan Özer buna mukabil işçi alımı yapılacağını yeni personel alımının da 1500 civarı olacağını açıkladı. Toyota iş başvuru formuna "Toyota iş başvurusu" ilanımız ile ulaşabilirsiniz.

TOYOTA 1500 İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU
işçi alımı
Toyota 1500 işçi alımı

İnceleyin: STFA yurtiçi yurtdışı işçi alımı

 Toyota genei müdürü Orhan Özer yaptığı basın açıklamasında sadece Türkiyede üretilip tüm dünyaya pazarlanacak yeni modelden bahsederek üretim ve ihracat rakamlarını iki katına çıkaracaklarını açıkladı. Üretimin iki katına çıkması demek
3600 işçi çalışan fabrikaya 1500 yeni işçi alımı yapılacağı demek.

Orhan Özer 2016 yılında üretimde artış olacağı için Toyota Sakarya Fabrikası’na bin 500 işçinin alınacağını açıkladı. Toyota fabrikasında yaklaşık 3 bin 600 işçi çalışıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.