Yazılım Testinde 10 Bin Kişiye İş Var

 Bilişim sektörü aldı başını gidiyor. Bilgisayarlar artık cep telefonu oldu. Bulut teknolojiler, telefon yazılımları, sürücüsüz arabalar derken sektörde her geçen gün yeni meslekler doğuyor. Türkiye bu hıza ayak uydurmakta biraz geç kalmış olsa da büyük pazar olmasından dolayı konuya hakim. Girişimciler bilişim sektöründeki pastadan pay almak için yarışıyor. Gerek teknolojik yatırımlar gerekse kalifiye eleman eksikliğinden pastadan büyük payı alamıyoruz. Ama bu hep böyle devam etmeyecek. Büyük firmalar ülkemizde yatırım yapmaya başladı. Personel alımlarında özellikle yazılım geliştirme ve test aşamasında 6 bin tl gibi rakamlar konuşuluyor. Yine yazılım geliştirme yanında yazılım test aşamasında da personel ihtiyacı artmakta. Önümüzdeki dönemde yazılımları test edecek 10 bin civarı personel ihtiyacı doğacak. Bu haberimizden sonra yazılım test uzmanı iş başvurusu yapmak isteyen çok kişi olacaktır. Gelin daha fazla detaya girelim.
eleman alımı
Yazılım test uzmanı iş başvurusu

YAZILIMLARI TEST ET 6 BİN TL MAAŞ AL


 Yazılım testi yaparak 6 bin tl para kazanabilirsiniz. Kolay bir iş gibi görünse de yazılım testinin zor yanları da var. Bilgisayar yada cep telefonları, tabletler için hazırlanan yazılımlar işi bilen kişiler tarafından üretim aşamasında teste tabi
olacaklar. Yazılım test uzmanı olarak adlandırılacak personeller 6 bin tl maaşı hak etmek için saatlerini verecek.
iş ilanları
Yazılım test ve kalite derneği

 Yazlım test ve kalite derneği Türkiyede bilişim sektörünün ilerlemesi için yazılım test elemanlarının yetişmesi gerektiğini hatırlatıyor. Sektörde kalite her zaman ön plana çıkarak kalifiye elemanın ne kadar önemli olduğu vurgulanıyor. Dernekte yazılım test personeli eğitimleri isteyenler için başlamış durumda. Geleceğe yatırım yaparak önümüzdeki dönemin en gözde mesleklerinden birinde iş sahibi olmak isteyenler Yazılım test uzmanı olabilirsiniz. Yazılım test ve kalite derneği internet sitesinde burada ulaşabilir detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

 Yazılım test ve kalite derneği iletişim bilgilerini mutlaka bir yere not edin.

Eski Büyükdere Caddesi GIZ 2000 Plaza No:7 Ofis No: 41

Maslak, İstanbul

Tel: 0212 290 76 62

certification@turkishtestingboard.org

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.