Ziraat Bankası Memur Alımı 2015 İş Başvurusu

 Ziraat bankası Türk halkı için en güvenilir ve çalışmak için en çok istenilen banka olmaya devam ediyor. 2015 büyüme hedeflerinden şaşmadan personel alımlarına devam eden Ziraat bankası güncel iş ilanlarından bahsetmek istiyoruz. Ziraat bankası güncel eleman alımları için 3 farklı tarih belirleyerek ihtiyaç duyulan kadro sayısının 3 katı adayı memur alımı sınavına davet edecek.

 Ziraat bankası haricinde son günlerde bir çok banka personel alımı ilanı yayınlamıştır.

TEB: Teb bankası Türkiye geneli personel alımı için ilan yayınladı. Daha çok satış kadroları için eleman alımı yapacak TEB personel alımı ilanına mutlaka göz atınız.Garanti Bankası: Garanti bankası tüm Türkiye geneli personel alımı ilanı yayınlayarak özellikle Lisans mezunu arkadaşları aramaktadır.Yapı Kredi Bankası: Yapı kredi bankası personel alımlarında bir değişiklik yaparak sezonluk yani yarı zamanlı gişe personelleri alımı yapacağını duyurdu.Odea bank: Odeabank toplamda 500 kişilik personel alımı yapacağını duyurarak 2015 yılında yeni şubeler açacağının sinyallerini verdi.Denizbank: Denizbank gişe personeli alımında 2015 yılının planını bizlere duyurmuş oldu. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Denizbank gişe personeli alımı ilanını incelemeyi unutmayın.Akbank: Son olarak Akbank gişe personeli alımı ilanından bahsetmek istiyoruz. Yeni yatırımlar ile açılacak yeni Akbank şubeleri için binlerce gişe elemanları alınacak. Akbank personel alımlarını sadece büyük şehirlerde değil toplamda 46 ilde gerçekleştirecek.

ZİRAAT BANKASI MEMUR ALIMI POZİSYONLARI VE BAŞVURU FORMU
iş ilanları
Ziraat bankası memur alımları 2015


 2015 Mart ayı için Ziraat bankası aşağıdaki pozisyonlarda memur alımları yapacaktır. Bunlar;

- UZMAN YARDIMCISI
- AVUKAT
- MÜFETTİŞ YARDIMCISI
UZMAN YARDIMCISI İŞE ALIM KOŞULLARI
Bu alımlar için Ziraat Bankası sözlü ve yazılı sınav yapacaklardır. Sınavda 100 üzerinden 60 puan alan tüm adaylar başarılı sayılacaktır.
AVUKAT İŞE ALIM KOŞULLARI
Avukat olarak Ziraat Bankasına girmek isteyenlerde yine aynı şekilde yazalı ve sözlü sınavlara tabi tutulacaklardır. Bunun haricinde adayların 100 puan üzerinden 60 almaları gerekmektedir. Başarılı olan tüm adaylar daha sonra mülakat sınavına tabi tutulup, buradan da geçmeleri halinde banka bünyesinde çalışacaklardır.
MÜFETTİŞ YARDIMCISI İŞE ALIM KOŞULLARI
Müfettiş yardımcısı işe alım koşulları da aynı şekilde belirlenmiş olup, adayların başarılı olabilmesi için gerekli puanları almaları gerekmektedir. Normal ihtiyacı olandan 3 kat daha fazla alım yapacak olan Ziraat Bankası adaylarını büyük bir özenle seçmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.