Haftanın Personel Alımı İlanları

eleman alımı ilanları
Bu hafta personel alımı yapacak kurumlar
 Nisan ayının gerek kamu gerekse özel sektörün personel alımı haberlerinin artacağı bir ay olduğu önceden belliydi. Kamuda binlerce memur alımı ilanları hep Nisan ayına bırakılmıştı. Bu ilanımızda hem kamu hemde özel sektörde personel alımı yapacak kurumların listesini yayınlamak istiyoruz. isbasvurusu.org sitemizi takip edin işsiz kalmayın.

 Şekerbank müfettiş yardımcısı kadroları için personel alımı yapacağını buradaki ilanımızdan duyurdu. Sizde hemen Şekerbank iş başvurusu yapın bu fırsatı kaçırmayın.

 Kredi yurtlar kurumu toplamda 1152 yeni memur alımı için duyuru yaptı. Buradaki bağlantımızdan başvuru şartlarına ulaşabilir sizde memur olmak için bir adım daha atabilirsiniz.

 Çaykur nihayet 3500 geçici işçi alımı için açıklamalarda bulunarak İŞKUR üzerinden iş ilanlarını yayınlamaya başladı. Sizde Çaykur iş başvurusu yapabilirsiniz.

 Haziran seçimleri yaklaşmışken ek gelir elde etmek isteyen
arkadaşlar için burada Sandık görevlisi iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar için bir makale yayınladık.

 Bakan Çelik açıklamalarda bulunarak binlerce memur alımı yapılacağını duyurdu. Buradaki bağlantımız ile hangi kadrolarda hangi kurumlara memur alımı yapılacağını inceleyebilirsiniz. Toplamda 7845 yeni memur alımı yapılacak.

 Sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu KPSS şartı olmadan Kura ile 2255 yeni memur alımı yapacağını burada duyurdu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.