Kredi Yurtlar Kurumu 1152 Memur Alımı

 Kredi yurtlar kurumu toplamda 1152 yeni memur alımı için ilana çıkmıştır. Aşağıda detaylarına ulaşacağınız personel alımı haberinde kadro dağılımları ve aranan meslekleri bulabilirsiniz. KYK iş başvurusu yaparak sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

KYK MEMUR PERSONEL ALIMLARI 2015
personel alımı
KYK 1152 memur alımı ilanı


 KYK için bu yıl 1152 kişilik bir memur ataması gerçekleştirilecek olup, bu memur ataması için Resmi Gazete üzerinde dün ilan yayımlanmıştır. Yayımlanmış olan bu kanunla KYK’ya 1152 serbest kadro ihdası yapılmış olup ilk atamaya
uygun kadrolar şunlardır:

PTT 3000 MEMUR ALIMI İLANI YAYINLANDI

- 162 Bilgisayar İşletmeni,
- 162 Memur,
- 81 VKHİ,
- 81 Mühendis,
- 81 Teknisyen,
- 30 Avukat,
- 81 Hizmetli.

Bunların haricinde de ilerde atama yapacak olan Kredi ve Yurtlar Kurumu, önceliğin bunlarda olacağını düşündüğü için, her ile en az 1 ya da 2 memur gönderecek şekilde atamalarını ayarlamıştır.

Resmi gazetede ilanın çıkmasının ardından her şey sadece atamaların başlamasına kalmıştır. Bu atamanın haricinde Spor Bakanlığı ve Sağlık Bilimleri Üniversitelerine de atamalar yapılacaktır. Bunlarında sayılarını binlerce olduğunu söyleyebiliriz. Bu alımlar içinde internet sitemiz takip edebilir ve kısa zamanda internet sitemiz üzerinden bilgi alabilir ve belki de sizlerde memur olabilirsinİz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.