Mudo 400 Eleman Alımı Yapacak

 Mudo mağazalar zinciri Türkiye geneli 10 yeni mağaza açarak 400 personel alımı yapacak. Mudo iş başvurusu yaparak sizde 400 kişi arasına girebilir kaliteli mağazada hak ettiğiniz gibi çalışma şansı yakalayabilirsiniz. 1900 çalışanı bulunan MUDO 400 kişi daha alarak çalışan sayısını 2300'e çıkaracak. Mudo insan kaynakları departmanından yayınlanan bilgilere aşağıdan "MUDO iş başvurusu" ilanımızı kullanarak MUDO iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

MUDO 400 PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURUSU 2015
iş ilanları
Mudo iş başvurusu 


Mudo bünyesinde 2015 Şubat sonu itibariyle 1.900’den fazla çalışan bulunuyor. Merkez ofis ve depo kadrolarında yaklaşık 500 kişi çalışıyor. 26 ilde yer alan 116 mağazada ise yaklaşık 1.400 kişilik bir saha ekibi var. 2014’te merkez ofis ve depolar için 150 kişilik, açılan 5 mağazaya da 100 kişilik alım yapılmış. Ayrıca yoğun sezonda 350 kişi de dönemsel olarak istihdam edilmiş. En çok alımlarını Kasiyer ve Satış Danışmanı üzerinden yapacak olan Mudo, bu konuda sıkıntı
çektiğini de anlatıyor. Lise mezunundan üniversite mezununa kadar birçok kimsenin bu pozisyonlarda kariyer yapamayacağını düşünmesi sebebi ile bu pozisyonların tercih edilmediğini ve bu nedenle de yeni alım yaparken zorlandıklarını açıklıyor.
Mudo kendi bünyesinde barındırdığı elemanların %70nin yeni mezunlar olduğunu söylüyor. Yeni beyinlere ve mezunlara yer vermek istediklerini belirten firma, ülke ekonomisine katkı sağlamak ve de aynı zamanda kendilerini geliştirmek istediklerini belirterek, daha çok kişiyi işe almak istediklerini belirtti. Alımlar esnasında birden fazla mülakat yapacaklarını belirten firma yeni mağazalarını en kısa zamanda açmayı planladıklarının da altını çiziyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.