Şekerbank Personel Alımı Sınavı Yapacak

 Şekerbank müfettiş yardımcısı kadroları için sınav ile personel alımı yapacaktır. Bankaların 2015 memur alımı ilanlarına Şekerbank ilanını ve başvuru şartlarını yayınlayarak devam etmek istiyoruz. Şekerbank iş başvurusu yaparak sizde bu fırsattan yararlanabilir 2015 yılına bankacı olarak devam edebilirsiniz.

ŞEKERBANK MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI 2015
memur alımı
Şekerbank personel alımı sınavı

Şekerbank müfettiş yardımcısı alımı 2015 de genel merkez tarafından yapılacak olup, alımlarda büyük bir sınav yapılacaktır. Alımlara katılmak isteyenlere bilgi vereceğimiz bu makalemizde alım ile ilgili şartları dile getireceğiz.
Yurtdışında Çalışacak 55 Bin Kişi Aranıyor 
ŞARTLAR
 - T.C. vatandaşı olmak,
- Türkiye’deki üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinin; Ekonomi, İşletme, Hukuk, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, İstatistik, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş ya da 2015 yılı içerisinde mezun olacak durumda olmak,
- 30.09.2015 tarihi itibariyle Bayan adaylar için 26, Erkek adaylar için 28 yaşından gün almamış olmak,
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıllık tecilli olmak,
- Herhangi bir kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak,
- Sağlık durumu yurdun her yerinde görev yapmaya ve yolculuğa elverişli olmak,
- Son iki yıl içerisinde İngilizce seviye tespit; TOEFL sınavından en az 70 puan, TOEIC sınavından en az 700 puan veya YDS sınavından en az 75 puan almış olduğunu belgeleyebilmek gerekmektedir.
Şekerbank müfettiş yardımcısı alımı 2015 için bu şartlar altında yapılacak olup, pozisyon ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler ya da başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.