Setur İş İlanları Başvurusu

 Türkiyenin sayılı tur operatörlerinden Setur eleman alımlarına devam ediyor. Sizde aşağıdaki bağlantımızdan Setur iş başvurusu yapabilir açık iş ilanlarına yenibiriş üzerinden erişebilirsiniz. Oluşturduğunuz profil ile hemen istediğiniz kadroya başvuru yapın sizde bu fırsattan yararlanın.

SETUR ELEMAN ALIMLARI İŞ BAŞVURUSU
iş ilanları
Setur eleman alımları

Yurtdışında çalışmak için tıklayın
Setur personel alımı iş ilanları 2015 de binlerce kişi ile yapılacak olup, şuanda internette 15 civarında ilan bulunmaktadır. Bu ilanlar arasında mutlaka sizler içinde uygun bir iş olup, kolayca bir iş sahibi olabilirsiniz. Alımlarını büyük ölçüde İstanbul ilinde yapacak
olan Setur, Aydın ve Muğla gibi illerde de alımlarını devam ettirecektir.

Setur personel alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi isterseniz birazda bunlara bakalım. Böylece Setur iş profili ile ilgili biraz bilgi edinmiş olursunuz.

- GEMİCİ,
- SATIŞ TEMSİLCİSİ,
- DEPO ELEMANI,
- GENEŞ BAŞVURU,
- ENGELLİ ALIMI,
- LİFT OPERATÖRÜ.

Setur personel alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla ağırlıklı olacak yapılacak olup, internet sitemiz üzerinden güncel Setur personel alımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunlara başvuruda bulunmak isteyenler ise aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.