TÜPRAŞ Eleman Alımları İş Başvurusu 2015

 Zaman zaman Tüpraş iş ilanlarını siz iş arayan arkadaşlar için yayınlamaya devam ediyoruz. Tüpraş ihtiyaçları doğrultusunda yeni personel alımları yapacaktır. Aşağıdaki açık iş ilanlarına hemen başvurunuzu gerçekleştirebilir sizde bu dev firmada iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.

TÜPRAŞ İŞ İLANLARI PERSONEL ALIMI HABERLERİ
iş başvurusu
Tüpraş eleman Alımları

Çaykur 3500 Eleman Alımı
TÜPRAŞ sadece belli bir bölgede değil Kocaeli Körfez,İzmir,Kırıkkale,Batman ve Ankara’da bulunan müdürlüklerde alımlar yaptığı gibi saha da çalışacak elemanlar ve İşçiler içinde alımlar yapmaktadır. Şirket bünyesinde çalışmak isteyenler açık kadro olduğu zaman zaten başvuru formu doldurup CV Gönderebilmektedir. Bu sayede kendisine
uygun bir pozisyon olduğu zaman iletişime geçilmekte işe alım sürecinden de başarı ile geçerse iş başı yapabilmektedir. Şimdi dilerseniz hangi bölümden mezunlar çalışabilir bir göz atalım.

TÜPRAŞ Mavi Yaka İçin Kadrolar

•Elektrik, Elektronik
•Rafineri ve Petrokimya Teknolojisi
•İş Sağlığı ve Güvenliği
•Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri
•Tesviye/Metal
• İnşaat Teknolojisi

Yukarıda yer alan bölümler sadece bazılarıdır. Yani TÜPRAŞ bu bölümler haricinde mezun olanlar içinde İş Fırsatları sunmaya devam ediyor. Alt kısımda bulunan kırmızı bağlantı yardımı ile başvuru formuna ulaşacaksınız. Bu sayede açık kadroları görmenize izin verilmektedir. Ayrıca üyeliğiniz yoksa üye olmanız gerekmektedir. Sadece Mavi yaka değil Beyaz Yaka pozisyonlarında da alımlar yıl içinde olmaktadır. Hepsine ulaşmak için kırmızı bağlantıdan yardım alınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.