Akşamları Evde Ek İş Yapmak

 Gerek ev hanımları öğrenciler ve emekliler için ek iş yaparak para kazanma tavsiyelerini isbasvurusu.org sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Aşağıda akşamları evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için bazı iş fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz.

AKŞAMLARI EVDE YAPILACAK İŞLER
iş başvurusu
Akşamları yapılacak ek işler

KPSS şartı yok, 7000 personel alınacak
Eski Çantaları Değerlendirmek: Sayın Okurlarımız bu başlığı bu şekilde açtık fakat bunu daha geniş düşünebilirsiniz. Bayanlar eğer evde kullanmadığınız eski çantalarınız varsa bunların şekillerini değiştirebilir farklı modellere sokabilir bu sayede satmak için kendinize daha fazla şans yaratmış olursunuz. Evde Ek İş İlanları 2015 yılında çok fazla olduğu için sizlere hem eğlenebileceğiniz hem de kazanç sağlayabileceğiniz bir fikirden bahsediyoruz. Sadece eski çantalar değil kendiniz malzemelerini
alıp evde de yapabilirsiniz. Ya da firmalardan almış olduğunuz malzemeleri kullanarak sizden istenilen şekilde yapabilirsiniz. Çantalar yaz kış bayanların yanlarından ayırmadıkları aksesuarlar olduğundan bunları dilerseniz İnternet üzerinden pazarlayabilir dilerseniz de anlaştığınız bir mağazaya satabilirsiniz.

Kozmetik Ürün Satışı: Hanımlar önümüz yaz ve artık günler uzuyor. Akşam 6 da işten geldiğiniz zaman eş dost ve akraba ziyaretlerinde bulunarak temsilciliğini yaptığınız firmanın ürünlerinin satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hem bayanlar hem de erkekler için Avon ve Oriflame gibi ünlü markalar ürün satmaktadır. Bunların satışını neden siz yapmıyorsunuz ? Ve bundan para kazanmıyorsunuz ? Bir çok insan bu işi yaparak gelir elde etmektedir. Ek İş Fikrileri hakkında sizlere daha fazlasını anlatacağız.

Evde Akşamları Editörlük: Bu iş hem bayanlara hem de erkeklere hitap etmektedir. Eğer bilgisayar başında olmaktan hoşlanıyorsanız yazı yazmayı seviyorsanız internet siteleri için akşamları 3-4 saatlik bir içerik editörlüğü yapabilirsiniz. Bu sayede paranızı haftalık ya da aylık olarak alabilirsiniz. Zevkli bir iş olduğunun altını çizmek istiyoruz.

Süs Çiçekleri Yapıp Satmak: Akşamları yapabileceğiniz en güzel ve el becerinizi geliştirecek olan işlerden birisi de budur. Çocuklarınızla bile yapabileceğiniz bu işi akşam işten geldikten sonra yapabilirsiniz. Hazır olarak malzemelerini alacağınız çiçek buketi ve demeti yaparak satışlarını yaparak para kazanmanız mümkündür. Eve Ek İş Veren Firmalar ile de iletişime geçerek böyle bir iş yaptığınızı ve onlarla çalışabileceğinizi bildirirseniz iş bulmanız daha da kolay olmaktadır.

Hazır Yemek Siparişi: El becerisi ve lezzeti olan bayanlar oturduğunuz yerde para kazanabileceğiniz bir işten bahsetmek istiyoruz. Evde yapabileceğiniz İçli Köfte ve Mantı gibi yemekleri satabileceğiniz müşteri bulduktan sonra sırtınız yere gelmez. Tanesini 2.5 TL’den satışa sunarsanız günde 30 tane satsanız 75 TL yapar.Bunun 25 TL si malzemelere gitse size günlük 50 TL kalır. Bu da dışarıda kazandığınız ve aldığınız maaşın günlük rakamından fazla olmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.