Botaş Sürekli İşçi Alımı İş Başvurusu

 BOTAŞ sürekli tam zamanlı işçi alımı için yeni bir ilan yayınlamıştır. Toplamda 29 kişinin alınacağı Botaş personel alımı ilanı detaylarına ve başvuru artlarına hemen aşağıda ulaşabilir iş başvuru formu ile sizde bu dev kurumda çalışma şansı yakalayabilirsiniz. Botaş yıl içinde ihtiyaçları doğrultusunda İŞKUR aracılığı ile personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. BOTAŞ CV göndererek sizde bu ilanlara başvurunuzu yapmış kabul edilebilir siniz.

BOTAŞ İŞÇİ ALIMLARI İŞ BAŞVURU FORMU 2015
işçi alımları
Botaş İş Başvurusu
İlginizi Çekecek: Atlas Jet İş İlanları

BOTAŞ 29 İşçi Alımı İlanı
Uzman ,Yardımcı,Mühendis,Teknisyen, Avukat,Büro Görevlisi gibi kadrolarda şuan için alımlar devam etmektedir.Başvuru Tarihleri 21 Mayıs 2015 tarihinde başlayacak 30 Mayıs 2015 tarihinde son bulacaktır. Hangi illerde alımlar var bu konu hakkında da hemen bilgileri aktaralım.
Alım Yapılacak İller:
BOTAŞ Ankara, İstanbul, Kırklareli, Bursa, İzmir, Ardahan, Konya, Adana, Hatay, Mardin ve Tekirdağ ilerinde projelerde görevlendirilecek olan personeller aramaktadır. Toplamda Mayıs Ayında 29 kişi istihdam edilecektir.  Başvuru yapacak olan adaylarda KPSS Şartı da aranmaktadır. Kamu Personeli ve Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmanız gerekmektedir.Ayrıca puanların geçerlilik tarihleri ise büyük çoğunluk 2013 ve 2014 yılında yapılmış olan sınavlarda alınmış olan puanlar geçerli sayılacaktır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği,İşletme İktisat Bölümü,Elektrik Elektronik Mühendisliği,Dış Ticaret,Uluslararası Ticaret gibi bölümlerden mezun olanlar için geniş bir kadro ayrılmıştır.
Başvuru yapacak olanlar alt kısımda yer alan bağlantıdan gereken şartlara bakabilir. BOTAŞ için İş Başvurusu yapmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz.

2 yorum:

  1. Kamarotum is ariyom 05457914750

    YanıtlaSil
  2. 35 yaşındayım issizim acil ise ihtiyacım var Silivri de oturuyorum 0545 226 41 50 is için yardımcı olmanızı rica ediyorum

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.