Devlet Opera ve Balesi Lise Mezunu Personel Arıyor

 Devlet Opera ve Balesi en az lise mezunu yardımcı elemanlar arıyor. Lise mezunu olup bir kamu kuruluşunda çalışmak isteyen arkadaşlar için son başvuru tarihinin Pazartesi olduğunu hatırlatır şimdiden başarılar dileriz. Aşağıda Devlet Opera ve Balesi lise mezunu personel alımı başvuru şartları ve başvuru şekline ulaşabilirsiniz.

LİSE MEZUNU ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER
eleman alımları
Lise mezunu personel alımı

İlginizi Çekecek: KPSS şartsız 7000 personel alımı

1- Adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranmaktadır.

2- Sanatla ilgili alanda bilgi işlem sistemlerinde çalıştırılmak üzere alınacak Sanatsal Yardımcı Elemanların seçiminde ise aşağıda yer alan kriterlerin
taşınıyor olması gerekmektedir.

•En az lise mezunu olmak
•Bilgisayar donanımı, yazılımı veya işletimi konularında belge sahibi olması ve iş deneyimi şartı aranır.

BAŞVURU ŞEKLİ
Başvurular, en geç 1 Haziran 2015 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe yapılması gerekmektedir. Aşağıda yer alan belge ve evraklarla yapılacaktır. Başvurular şahsen yapılacaktır.

1- Diploma Örneği,
2- Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
3- Özgeçmiş

SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ Yer : Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Hanımeli Sokak No:11 Sıhhiye Çankaya/Ankara Tarih : 2 Haziran 2015 Salı Saat : 10.00

İRTİBAT TELEFONLARI: (0312) 232 39 46 / (0312) 229 33 68-69

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.