Halkbank Memur Alımı Sınavı İlanı

 Halkbank teftiş kurulu başkanlığınca müfettiş yardımcılığı kadroları için memur alımı sınavı düzenleyecektir. 2015 yılı memur ihtiyaçlarını kendi yaptığı sınavlar ile karşılayan Halkbank iş başvurusu yaparak sizde sınava katılma hakkı kazanabilir hatta memur olabilirsiniz. Halkbank teftiş kurulu başkanlığı memur olarak alacağı personellerde başlıca Disiplinli, Çalışkan, Analitik düşünebilen, Gelişime açık, Çözüm üretebilen, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerilerine sahip, Sunum ve temsil kabiliyeti olan, Geleceğin yöneticileri arasında yer alabilecek Müfettiş Yardımcıları (Müfettiş Yardımcısı ve Bilgi Teknolojileri Müfettiş Yardımcısı) alınacaktır.
memur alımı
Halkbank Memur Alımı

HALKBANK MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI SINAVI 2015 BAŞVURUSU


 İstanbul merkezli personel alımı yapacak Halkbank memur alımı sınavına katılım şartlarını sizlere sunmak istiyoruz. Öncelikle sınava katılmak isteyen arkadaşların belirli lisans programlarından birini bitirmiş olmaları gerekmekte. Halkbank tarafından yapılan
açıklamada KPSS puanı ile ilgili herhangi bir istek gözümüze çarpmadı. Burayı tıklayarak açıklamanın tam metnine ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.