Niğde Aksaray Havaalanı İş Olanakları

iş başvurusu
Niğde Aksaray havaalanı personel alımı
 Niğde ve Aksaray için yapılacak havaalanı istihdama katkı sağlayacak binlerce kişiye iş olanağı sağlayacak. Niğde Aksaray havaalanı iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar isbasvurusu.org sitemizi takip ederek sizde gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

NİĞDE AKSARAY HAVALİMANI PERSONEL ALIMLARI

Koruma memuru alımı detayları
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Aksaray’da yaptığı mitingde partililere seslendi. Partililerle dertleşen ve sorunlarını dinleyen Başbakan, daha sonra konuşma yapmaya
başladı. Konuşmalarından en önemli başlıklar ise şu şekilde gerçekleşti.

Havaalanı müjdesi veren Başbakan Ahmet Davutoğlu, Niğde ve Aksaray’ın beraber kullanacağı bir havaalanın yapılacağının müjdesini verdi. Havaalanın bölgeyi hareketlendireceğinin altını çizen Başbakan aynı zamanda hızlı tren çalışmalarının da başladığını söyleyen Başbakan, en kısa zamanda bu demiryollarının da yapılacağının müjdesini verdi.

Konuşmalarının ilerleyen bölümlerinde HDP ve CHP ile birlikte paralel yapıya da mesaj gönderen Davutoğlu, bunların beraber ittifak yaptığını ve ülkeye zarar vermek istediklerini de belirtti. Konuşmalarında birçok konuya değinen Başbakan’ın en çok konuşulan konuşması ile havaalanı müjdesi oldu. Bölgeyi canlandıracak ve ekonomiye can verecek olan bu havaalanı sayesinde, Niğde ve Aksaray kazanan taraf olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.