Ordu Giresun Havaalanı Açıldı

 Sitemizde daha önce de yayınladığımız OR-Gİ havaalanı nihayet açıldı. Yüzlerce kişiye iş olanağı yaratacak havaalanı temeli yıllar önce atılmış hatta 300 kişiye iş olanağı sağlayacak haberini yapmıştık. Sizde Ordu Giresun havaalanı iş başvurusu yapabilir bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

ORDU GİRESUN (ORGİ) HAVAALANI İŞ İLANLARI İŞ BAŞVURUSU
iş başvurusu
Ordu Giresun Havaalanı ORGİ iş başvurusu

Uzun zamandır çalışmaları süren ve deniz üzerine inşa edilmiş olan Ordu - Giresun havalimanı sonunda hizmete açıldı. Uzun uğraşların verilmesi ile sonuca ulaşan yetkililer, Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın katılımları ile havalimanının açılışını yaptılar
DENİZ ÜZERİNDE
Deniz üzerine kurulu olan bu havalimanı bölgede ki ekonomik faaliyetleri hareketlendirirken, aynı zamanda bölgedeki yatırımlarda da son derece etkili olacak gibi duruyor. Yaklaşık olarak 3 KM'lik bir piste sahip olan havalimanı içerisinde de birçok free shop bulunduruyor.
İLK UÇAK İNDİ
İlk uçak ise indi. İstanbul'dan havalanan uçak, Ordu - Giresun havalimanına iniş yaptı. Sadece bölgenin değil aynı zamanda birçok ülkenin de gözü kulağı bu büyük projede idi. Deniz üzerinde kurulu olmuş olan bu havalimanı dünyadaki ilkler arasında yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.