Orman Genel Müdürlüğü Daimi İşçi Alımı Yapıyor

 Orman Genel Müdürlüğü ihtiyaçları doğrultusunda daimi ve süresiz işçi personel alımı gerçekleştirecek. Türkiyenin çeşitli illerinde çeşitli pozisyonlar için işçi alımı yapacak OGM iş başvurusu yapmak için sizde aşağıdaki detayları inceleyerek hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Orman genel müdürlüğü personel alımlarında 2014 KPSS sınav şartı aramaktadır. Puan sınırı koymayan müdürlük yüksekten düşüğe doğru sürekli daimi işçi alımı yapacak.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÜREKLİ DAİMİ İŞÇİ ALIMI ŞARTLARI VE BAŞVURUSU
işçi alımı
OGM iş başvurusu

KPSS şartsız 7 Bin Personel Alımı Detayları
Alınacak olan personel sayısı ise şu şekilde olacak:

ANKARA

- Dozer Operatörü: 4 KİŞİ,
- İş Makinesi Operatörü
: 1 KİŞİ.

SAKARYA

- Dozer Operatörü: 2 KİŞİ,
- Ekskavatör Operatörü: 1 KİŞİ,

ŞANLIURFA

- Dozer Operatörü: 1 KİŞİ,

ESKİŞEHİR

- İş Makinesi Operatörü: 2 KİŞİ.

Adaylarda aranacak şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında 10 gün süreyle ilanda kalacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR’a yapacaklardır. Sözlü sınava, iş ilanında belirtilen kadro sayısının üç katı aday çağrılacaktır. Üç Katı aday; ortaöğretim ve üstü diploma talep edilen kadrolar için 2014 KPSS puan sıralamasına göre İŞKUR tarafından, en az ilköğretim diploması talep edilen kadrolar için ise noter huzurunda çekilen kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR ilanında belirtilecek ve ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinde de duyurulacaktır.

ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

- Öğrenim belgesi,
- Adli sicil kaydı,
- Nüfus cüzdanı,
- 2014 KPSS sonuç belgesi,
- Operatör belgesi,
- Askerlik durum belgesi (terhis, tecil ya da muaf gibi) istenen belgeler arasındadır. Bu belgeleri zamanında getirmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaklardır. Operatör olarak işe başlayan işçilerin deneme süresi 30 gün olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi fesh edilecektir. Sözlü sınavda başarılı olup, operatör olarak işe başlatılacak adaylar atandığı işyerinde en az 5 yıl çalışacak ve bu süre içinde tayin isteyemeyecektir.

Sözlü sınav ile ilgili tarih, saat ve yer bilgisi www.ogm.gov.tr adresi üzerinden adaylara duyurulacaktır. Sınav ile ilgili diğer tüm ayrıntıları kılavuz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.