Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Memur Alımı (Maaş 5 Bin TL)

 Sivil havacılık genel müdürlüğü sözleşmeli memur kadroları için mühendis alımı yapacaktır. Maaş olarak başlangıç 5 bin tl gibi bir rakam düşünülmektedir. Ankara, İstanbul ve Nevşehir illerinde görev yapacak memurlarda aranan şartları hemen aşağıda sizler için yayınlamak istiyoruz.

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MEMUR ALIMI 2015 
memur alımı
Sivil havacılık genel müdürlüğü memur ilanı

İlginizi Çekecek: Botaş sürekli işçi alımı 
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yayınladığı genelge ile alım yapacağını ve bu alımların sözleşmeli olacağını duyuran genel müdürlük “ Mühendis “ alımı yapacaktır. Toplamda 2 dalda alım yapacak olan Sivil Havacılık, 6 kişilik bir alım yapmayı hedefliyor.
- BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ: 4 Kişi,
- METEOROLOJİ MÜHENDİSİ: 2 Kişi.
Ankara – İstanbul – Nevşehir üzerinde çalışacak olan mühendisler, toplamda 5 bin TL üzerinde maaş alacaklardır. Hizmet yılı arttıkça maaşları 6 bin TL kadar çıkabilecek. Fakat başlangıç maaşı 5 bin TL olacağı duyuruldu.
BAŞVURU
Başvurular en geç 05 Haziran 2015 günü saat 16:00’a kadar “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 128/A 06570 Maltepe/ANKARA” adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Genel Müdürlüğümüze ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılacaktır. Bu tarihten sonraki müracaatlar ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır. Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikteki İdari Hizmet Sözleşmeli personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular web adresinde yayımlanacaktır. Başvuru sahiplerince, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük tarafından göreve başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak veya alacak talebinde bulunulamaz
BELGELER
Bu alımlara katılacak olanlar aşağıda yer alan belgeleri de hazırlamalıdırlar. Belgeler ise şu şekillerde olacaktır.
- İş Talep Formu;
- T.C Kimlik numarası yazılı beyan,
- Adli sicil kaydı,
- Diploma,
- Sertifikalar,
- Sağlık durumu elverişli beyanı,
- KPSS sonuç belgesi,
- Yabancı dil sertifika belgesi.
Diğer birçok bilgiyi kılavuz üzerinden öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.