Suudi Arabistan İş İlanları İş Başvurusu

 Yutdışında çalışmak isteyen arkadaşlar için bugün Suudi Arabistandaki büyük firmaların iş ilanlarını ve başvuru şartlarından bahsetmek istiyoruz. isbasvurusu.org sitemizde yayınladığımız yutdışı iş ilanlarını burada takip edebilirsiniz.


SUUDİ ARABİSTAN PERSONEL ALIMI İLANLARI İŞ BAŞVURUSU
iş ilanları
Suudi Arabistan iş ilanları


Yurt dışında çalışmama engel yok bende çalışmak istiyorum diyorsanız sizlere fırsatlar sunulmaya devam edilmektedir. Daha önce yurt dışı iş deneyimi olanlar ve Arapça Bilenler için yurt dışında çalışmak daha kolay diyebiliriz. Elbette pasaportunuz da olması gerekmektedir. Şimdi dilerseniz hangi firmalar hangi pozisyonlarda Yurt Dışına Çalıştırmak üzere eleman arıyor bir göz
atalım. Sizlere ona göre başvuru yaparsınız. Ancak başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Arabistan İçin Açık Kadrolar

•Cafe Personeli ( MADO )
•Operasyon Şefi ( Simir Sarayı )
•Teknik Ofis Şefi ( MNG HOLDİNG-MAPA A.Ş.)
•Elektrik İşleri Şefi ( Doğuş İnşaat )
•Elektrik Teknisyeni ( Doğuş İnşaat )
•İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı (BAYTUR)

Ve şirket bilgileri gizli olan bir çok firma Suudi Arabistan’da çalışmak isteyen insanlara iş imkanları sunmaktadır. En fazla alımlar İnşaat sektöründe olmaktadır bunu belirtmek istiyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi eğer çalışmanıza engel bir durum yoksa ve yurt dışında da çalışırım diyorsanız alt kısımda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Hepinize bol şans diliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.