Water Garden 3 Bin Kişiye İş Verecek

 Ziylan grubunun yeni yatırımı Water Garden toplamda 3 bin kişiye iş olanağı sağlayacak. Water garden iş başvurusu yapmak için sizde burada başvuru formu doldurabilir iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Ziylan grubu iş ilanlarına burada ulaşabilirsiniz.

Perakende sektöründe faaliyet gösteren Ziylan Grubu, gayrimenkulde hedef büyüttü. Şirket İstanbul Ataşehir’de 750 milyon lira yatırımla gastronomi, eğlence ve kültür merkezi hayata geçirecek. Proje tamamlanınca günlük ortalama 70 bin ziyaretçi çekecek.


50 yıldan fazla süredir ayakkabı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren  Ziylan Grubu gayrimenkulde büyüyecek. Kazlıçeşme sahilde Emlak Konut arsasında inşa edilecek gayrimenkul projesinde de ortaklığı bulunan Ziylan Gayrimenkul, İstanbul Ataşehir’de 750 milyon TL yatırım ile gastronomi, eğlence ve kültür merkezi  hayata geçirecek. WaterGarden adı verilen ve önümüzdeki yıl tamamlanması beklenen projede hafta içi 50 bin hafta sonu
70 bin günlük ziyaretçi hedefleniyor. Projenin yüzde 40 özkaynak, yüzde 60 banka finansmanı modeli ile hayata geçeceğini belirten Ziylan Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan,  “WaterGarden İstanbul’un inşasına başlarken içimiz çok rahat. Biz Türkiye’nin ekonomik istikrarına ve geleceğine güveniyoruz ve bu güvenle, uzun vadeli yatırımlar yapmaktan çekinmiyoruz” dedi. Ziylan, projede inşaat sırasında bin, açıldıktan sonraysa 2 bin kişiye istihdam sağlayacağını söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.