Bu Ay Personel Alımı Yapacak Kamu Kurumları

 Haziran ayı geldi çattı. Özellikle kamu kurumlarında çalışma isteyen arkadaşlar için bu ay memur alımı yapacak kurumların listesini, başvuru şartlarını ve başvuru formlarını yayınlamak istiyoruz. Genel seçimlerin de içinde bulunduğu Haziran ayında bir çok kamu kurumu personel alımı için ilan yayınlamıştır.

HAZİRAN AYINDA PERSONEL ALIMI YAPACAK KURUMLAR
memur alımları
Bu Ay memur alacak kurumlar


TUBİTAK Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alımları: Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu belirsiz süreyle görev alacak yeni takım arkadaşları aramaktadır. Aranan şartları taşımanız durumunda sizlerde iş başvurusu yapabilirsiniz. Hem 2 yıllık mezun hem de 4 yıllık mezun personel alımları vardır.
TUBİTAK Haziran 2015 Memur Personel Alımı İçin

KOSGEB KOBİ Uzman Yardımcısı Alımı İlanı: Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı da bünyesinde görevlendirmek üzere uzman yardımcıları aramaktadır. İlana başvurular 15 Haziran ile 26 Haziran arasında olacaktır.
KOSGEB Kobi Uzman Yardımcısı İlanı Haziran İçin

Tapu ve Kadastro Sözleşmeli Personel Alıyor: Sürekli olarak personel alan kurumlardan birisi olan kurum teknisyen ve pilot alımı yaparak istihdam sağlamaya devam
ediyor.Uçak bakımından anlayan ve pilotluk için gerekli evrakları olanlar alt kısımdaki bağlantıdan başvuru yapabilir. Son başvurunun 8 Haziran olduğunu bir kez daha hatırlatalım.
Tapu Kadastro Personel Alımı Başvurusu İçin

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İlanları: En fazla personel alan kurumlardan birisi olan Aile Bakanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere Bilişim Personelleri aramaktadır. Son başvuru tarihi 12 Haziran 2015’tir.
Aile Bakanlığı Haziran 2015 İlanları İçin

Devlet Hava Meydanları Haziran 2015 Personel Alımları: Belkide Haziran ayı için en fazla personel alacak olan kurumlardan olan Devlet Hava Meydanları  hem asistan hem de Sözleşmeli Hava Trafik Kontrolörü alarak istihdam alanları oluşturmaktadır. Başvurular 8 Haziran – 22 Haziran arasında olacaktır. Şartlara bakmak için bağlantıyı kullanın.
Devlet Hava Meydanları Haziran 2015 İş İlanları İçin

Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Müdürlüğü Haziran İlanı: Farklı kadrolarda alımlar yaparak istihdam oluşturan kurumlardan birisi olan Türkiye Hudutlar ve Sahiller Sağlık Müdürlüğü de Hemşire,Arşiv Elemanı,Tıbbi Sekreter,Gemi adamı alımlarına devam ediyor. Son Başvuru 10 Haziran 2015.
Türkiye Hudut ve Sahilleri Başvurusu İçin

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.