Çaykur 110 Çay Eksperi Alımı Yapacak

 Çaykur Haziran personel alımı ilanı detaylarını sizler için yayınlamak istiyoruz. Daha önce de isbasvurusu.org sitemizde yayınladığımız ÇAYKUR iş ilanları 110 Çay eksperi alımı da ekleniyor. 10 Haziran tarihine kadar devam edecek başvuru detaylarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz. Çaykur 3500 personel alımı ilanımızı da bu vesile ile tekrar incelemenizi tavsiye ediyoruz.

ÇAYKUR HAZİRAN PERSONEL ALIMLARI İŞ BAŞVURUSU
işçi alımı
ÇAYKUR personel alımı


Çaykur başta Trabzon ilimiz ve ilçeleri olmak üzere yine Rize,Artin Giresun ve ilçelerinde Çay Eksperi Alımı yapacaktır.

İş Başvurusu yapmak istiyorsanız bağlı bulunduğunuz il ya da ilçede bulunan İŞKUR müdürlüğüne gitmeniz gerekmektedir.Oradan başvuru formu dolduracaksınız ve aranan şartları taşımanız durumunda sizinle iletişim sağlanacaktır. Trabzon Eskipazar,Bölümlü,
Çamlı,Hayrat,Of,Sürmene ilçelerinde alımlar olacağı gibi buna ek olarak Rize Sürmene,Tirebolu,Ambarcık,Kalecik gibi ilçelerde en fazla alımların olacağının bilgisini de verelim.

Geçtiğimiz aylarda Çaykur bildiğiniz üzere 3.500 kişiyi işe almıştı. Alımlara Haziran ayında da devam eden kurum insanlar için iş imkanları sağlamaya devam ediyor. Geçici İşçi olarak Çay Eksperi pozisyonunda görev almak isteyenler bu 10 gün içerisinde başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.Ayrıca KPSS Puan şartı da vardır.  2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.