Dadı Alınıyor 20 Bin TL Maaş

 Başlığı yanlış okumadınız. Sosyetede aylık 20 bin tl maaş ile dadılar aranıyor. Tabi Dadı deyip geçmeyin en iyisinden eğitimini almış, bir öğretmen kadar bilgi ile dolu ve önceki tecrübelerini bir sarayda yada şatoda yapmış olması gerekmekte. İş arayan bayanlar özellikle dadı ilanlarına göz gezdiriyordur, aşağıdaki yüksek maaşlı dadı şartlarını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Sitemizde daha önce yayınladığımız İŞKUR dadı kursu ile sizde bu mesleğin inceliklerini öğrenebilir bu kadar olmasa da yüksek maaşlı iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Dadı iş başvurusu yapmak için geç kalmayın.

20 BİN TL (20 MİLYAR) MAAŞ İLE DADI OLMAK
iş başvurusu
Yüksek maaşlı dadı ilanı


Yok yok, işi gücü bırakıyorum ve dadı oluyorum, karar verdim. Über-sosyetik bir masada nezaket kuralları çerçevesinde yemeğimi yerken öğreniyorum bu dadı mevzusunu. Bugüne kadar büyük annelerimize emanet yetişen gençleriz biz, bilmeyiz dadı nedir. Ama şimdiki çocuklar öyle değil. Dadılar ilkokul, hatta üniversite eğitimi kadar mühim söyleyeyim...

TECRÜBESİ KONUŞUYOR

Masadaki sosyetik çift yeni dadılarından bahsediyor. İngiliz
dadıların aylığı 5000 pound'muş! İngiltere'nin hatırı sayılır dadılık okullarından mezun, bir önceki tecrübesinde ya İngiltere'de bir şatoda çocuk yetiştirmiş ya da Dubai'de bir şeyhin sarayındaymış... Bu dadılarla ilgili biraz daha aydınlanmak ister misiniz?

1-Haftanın bir günü asla çalışmıyorlar ve o gün de onlara mutlaka özel şoför tahsis etmen gerekiyor.

2-Siz business class uçuyorsanız, o da sizinle aynı sınıfta uçuyor; ekonomik hareket edemiyorsunuz.

3-Bebeğin yemeği-kıyafetleri dışında evde hiçbir şey ile ilgilenmiyorlar. Bir bardak su bile isteyemezsiniz.

4-Dadıların başka dadılar ile görüşmesi yasak. Aile sırlarının ifşa olmaması için sosyal hayatında başka bir meslektaşı olamıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.