Ziraat Katılım Bankası 2200 Memur Alacak

 Ziraat katılım bankasının açılacağı söylentilerinden bu yana çeşitli açıklamalar yapıldı ve bu gün bankanın ilk şubesinin açılışı gerçekleşti. Ziraat bankasının yeni bir kolu olarak düşünülen Ziraat Katılım yeni şube açılışları ile 2200 kişilik personel alımı yapmayı planlıyor. Sizde Ziraat Katılım iş başvurusu yaparak bankalar arasında en çok çalışılmak istenen Ziraat Bankasında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sitemizde daha önce duyurusunu yaptığımız Ziraat Katılım Bankası personel alımı detaylarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

ZİRAAT KATILIM BANKASI İŞ BAŞVURUSU
iş başvurusu
Ziraat Katılım Bankası 2200 Memur Alımı

İlginizi Çekecek: Devlet Opera Balesi Personel Alımı

Kamu bankaları arasında en büyüğü olan Ziraat Bankasının kurmuş olduğu Ziraat Katılım Bankası, Eminönü şubesini açarak ilk şubesini açtı. Özellikle birçok kişi tarafından kesinlikle tercih edilecek olan faizsiz bankacılık ise ülkenin temelli için çok önemli bir yer taşıyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Ali Babacan gibi isimlerinde katıldığı Ziraat Katılım Bankası açılışında birçok kişi yer aldı. Bir dizi açıklamalar yapan
Reis-i Cumhur öncelikli olarak diğer kamu bankaları olan Halk ve Vakıf Bankalarında bu yolda atım atması gerektiğini belirtti.

2 BİN 200 KİŞİ İŞE ALINACAK


Toplamda 2 bin 200 kişiyi işe almayı planlayan Ziraat Katılım Bankası hedeflerini 2015 yılının sonuna kadar 20 şube olarak hedefledi. 2018 yılının sonuna kadar ise 170 şube hedefi olan Ziraat Katılım Bankasının bu bağlamda toplamda 2 bin 200 kişilik alım yapması bekleniyor.

GÜNCELLEME:

Ziraat Katılım Bankası memur alımını nasıl yapacak?
 Ziraat bankasının önceki personel alımlarında kendi sınavını şubelerde yaparak personel alımları yaptığını biliyoruz. Ziraat katılım bankasının da aynı uygulama ile kendi sınavını yeni açacağı şubelerde yaparak memur alımı yapacağını düsünmekteyiz. Umarız Ziraat katılım bankası memur alımlarında KPSS puan şartı aramaz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.