Ziraat Katılım Şubeleri ve İş Başvuru Şekli

 Bilindiği üzere Ziraat bankası çatısı altında kurulan Ziraat katılım bankası ilk Eminönü  şubesini açmış bulunmakta. Çok hızlı bir şekilde şubeleşeceği açıklaması yapılan Ziraat Katılım bankası toplamda 170 yeni şube açmayı hedefliyor. Ziraat katılım bankası şubelerinde personel alımlarını nasıl gerçekleştirecek? İşte bu sorunun cevabı aslında çok basit. Ziraat katılım bankası başlı başına yeni bir kamu bankası olmayıp normal Ziraat Bankası gibi çalışmalarını sürdürmektedir. Yani başlangıçta Ziraat bankasının insan kaynakları bölümü Ziraat Katılım bankası için de personel alımları yapacak. Ziraat katılım bankası iş başvurusu toplayarak toplamda 2 bin 200 kişilik dev bir memur alımı yapacak. 170 Yeni şube açılışını Türkiye'nin tüm illerini kapsayarak yapılacağı kesin. Sizde yaşadığınız şehirde Ziraat Katılım çatısı altında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece memur alımları ile değil Ziraat Katılım bankası hizmetli, güvenlik görevlisi, stajyer alımları gibi çeşitli kadrolarda personel alımı yapacaktır.
memur alımları
Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı


ZİRAAT KATILIM BANKASI MEMUR ALIMI ŞARTLARI İŞ BAŞVURUSU


 Ziraat katılım bankası 170 yeni şubesi için 2200 personel alımında aranan şartlar muhtemelen Ziraat bankasının şartları  ile aynı olup şubelerde yapılacak sınavlar sonucunda memur alımı gerçekleştirilecektir. KPSS sınav şartı olup olmadığı henüz netleşmeyen
Ziraat Katılım personel alımlarını isbasvurusu.org sitemizde takip edebilirsiniz.

 Ziraat bankasının Katılım bankası olma yolundaki bu adımları diğer kamu bankalarında da hareketlenmelere neden oluyor. Sayın Cumhurbaşkanımız da şöyle bir açıklama yapıyor; "diğer kamu bankaları olan Halk ve Vakıf Bankalarında bu yolda atım atması gerektiğini belirtti."


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.