Kamu Gözetimi Kurumu Memur Alımı Yapacak

 Kamu gözetimi kurumu personel alımı yapmak için ilan yayınlamıştır. Denetçi kadroları için personel alımı yapacak kurum kendi sınavını düzenleyerek aşağıdaki şartları arayacaktır. 22 Temmuz tarihinde son bulacak başvurular için sizde aşağıdaki detaylar doğrultusunda Kamu denetimi kurumu iş başvurusu yapabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde memur alımı haberlerini yayınlamaya devam edeceğiz.

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçi Alım İlanı
iş başvurusu
Kamu gözetimi kurumu memur alımı


Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu yaptığı açıklama da ve verdiği ilanda bağımsız denetçi alımı yapacağını duyurdu. Alımları için sınav açan Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu, sınavsız kimseyi
almayacaktır. Sınavda başarılı olanları işe alacak olan kurum, en başarılı kişileri seçmeyi planlıyor.

Bağımsız Denetçilik Sınavına müracaatlar 8 Temmuz 2015 tarihinde başlayıp 22 Temmuz 2015 tarihinde saat 17.00 de sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyenler http://www.kgk.gov.tr adresi üzerinden formu doldurarak başvuruda bulunabilecekler.

ŞARTLAR

Başvuruda bulunmak isteyenlerde Hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilgiler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca tasdik edilmiş yabancı yükseköğretim kurumlarından en az lisans seviyesinde mezun olanlar veya diğer öğretim dallarından lisans seviyesinde mezun olmakla beraber bu fıkrada belirtilen bilim dallarından lisansüstü seviyesinde diploma almış olanlar başvurabilir.

SINAV ÖDEMESİ

Sınava girecek olan kişiler girecekleri her sınav konusu için 150 TL para yatırmalılardır. Ödemeler internet üzerinden on-line olarak yapılabilecektir.

Sınav ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen kişiler, internet üzerinden kılavuzumuzu inceleyebilir ve daha fazla bilgi alabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.