THY Sağlık Personelleri Alacak

 Çeşitli kadrolarda ve mesleklerde personel alımlarına devam eden THY şimdide sağlık personelleri arıyor. Binlerce çalışanı ile hem ülke istihdamına katkı sağlayan hemde çalışma kalitesi bakımından iş arayanların birinci tercihi THY sağlık personeli alımı ile ilgili detaylara aşağıda ulaşabilir hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Sizde isbasvurusu.org sitemizden THY iş ilanlarını takip etmeye devam ediniz.

THY SAĞLIK PERSONELLERİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU 2015
iş başvurusu
THY sağlık personeli alımları


THY sağlık personeli alımı 2015 de kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; şuanda internet üzerinde 4 adet ilan bulunmaktadır. Her gün ilanlarını güncelleyen ve yeni ilan ekleyen THY’nin kalitesi altında çalışmak isterseniz bunlardan herhangi birine
başvuruda bulunabilirsiniz.

THY sağlık personeli alımı 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

- BESLENME VE DİYETETİK UZMANI,
- İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI,
- TIBBİ DÖKÜMANTASYON UZMANI,
- İŞYERİ HEKİMİ.

THY sağlık personeli alımı 2015 de bunlarla yapılacak olup bunların her birinin birden fazla şartı bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirmeyenleri kesinlikle almayan THY personel listesine giremeyeceklerdir. Alımlarını en üst seviyede tutan ve çok önem veren Türk Hava Yolları profesyonel bir ekip ile çalışmakta ve sadece kendi internet sitesi üzerinden başvurularını yayınlamaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.