Avivasa Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor

 Avivasa Türkiye geneli dev bir personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Türkiyenin emeklilik ve sigorta sektöründeki tanınmış güvenilir markalarından Avivasa arkasına Sabancı holdingin gücünü de alarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam ediyor. Sizde Avivasa iş başvurusu yaparak bu fırsattan yararlanabilir ikamet ettiğiniz bölgede kaliteli bir iş sahibi olabilirsiniz. isbasvurusu.org olarak sizlere Avivasa olanaklarını sunmaya devam edeceğiz.

 2015 Avivasa personel alımlarında nasıl bir yol izliyor, hangi kadrolar için eleman alımı yapıyor bunu sizler için araştırdık. Personel alımlarında sıkı bir eğitim sistemine de sahip olan Avivasa iş başvuru formuna aşağıda ulaşabilirsiniz.

2015 AVİVASA PERSONEL ALIMLARI İŞ BAŞVURUSU
iş başvurusu
Avivasa Türkiye Geneli Personel Alımları


- FİNANSAL DANIŞMAN ( MUĞLA, ÇORLUİ ADAPAZARI, BURSA, İSTABUL, KAYSERİ, ANKARA, ESKİŞEHİR, AYDIN, ANTALYA, MARMARİS, ADANA
, GAZİANTEP )
- FİNANSAL DANIŞMANLIK EĞİTİM PROJESİ ( Türkiye Geneli)

İlginizi çekecek diğer Sigorta iş başvuru formları:
Güneş sigorta iş başvurusu
Axa sigorta iş başvurusu
Mapfre sigorta iş başvurusu
Ergo sigorta iş başvurusu
Aegon sigorta iş başvurusu

 Burada yayınladığımız Avivasa açık iş ilanlarına başvurunuzu hemen gerçekleştirebilir sizde bu köklü kuruluşta iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Hayat sigortası ve emeklilik poliçelerinde müşteri odaklı çalışmaya devam eden Avivasa çatısı altında çalışmak isteyenlere kaliteli şartlar sunmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.