Milli Savunma Bakanlığı KPSS Olmadan İşçi Alımı Yapacak

 Milli savunma bakanlığı gerek gördüğü bölgeler için KPSS şartı olmadan lise mezunu işçi alımı gerçekleştirecek. MSB işçi alımlarında ağustos ayı için meslek liselerinin torna-tesviye bölümü mezunu işçi alımı detayları ve başvurusu hemen aşağıdadır. isbasvurusu.org sitemizde kamu kurumlarının gerek memur alımları gerekse işçi personel alımları ilanları yayınlanmaya devam edecek. DSİ memur personel alımı ilanımızı kamu kurumlarında çalışmak isteyen arkadaşların incelemesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

MSB AĞUSTOS 2015 İŞÇİ ALIMI EĞİTİM ŞARTLARI
işçi alımı
MSB iş başvurusu


a. Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliğine göre patlayıcı maddelerde çalışacak Mesleki eğitim veren liselerin TORNA TESVİYE ve MAKİNE (Makine Teknolojisi Alanının Makine Bakım Onarımı) bölümü mezunları.
b. Ağır ve Tehlikeli İşler Yönetmeliğine göre patlayıcı maddelerde çalışacak TORNA TESVİYE ve MAKİNE (Makine Teknolojisi Alanının Makine Bakım Onarımı) bölümü MEB onaylı ustalık ve kalfalık belgesine sahip lise mezunları.
BAŞVURU GENEL ŞARTLARI
a. Türk Vatandaşı olmak.
b. 18 yaşını tamamlamış olmak,
c. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlara karışmamış,hüküm giymemiş olmak,
d. Sağlık durumunun çalıştırılacağı işe uygun olduğuna dair sağlık kurulu raporu almış olmak. e. Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak şarttır. İş yerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü/uygulamalı sınav yeri ve zamanı, Komutanlığımız tarafından adreslerine yazılı olarak bildirilecektir.
Belirtilmiş olan tüm şartları taşıyan ve başvurusu kabul edilen adaylar Milli Savunma Bakanlığında İş başı yapabilecektir. Ancak bu şartları taşımayan ve gerçeğe aykırı beyanda bulunan adaylar ise işe başlayamayacaktır. Eğer Ağustos 2015’de işçi alımı yapan bakanlıklar arasında Milli Savunma Bakanlığı size en uygun olansa başvuru tarihleri arasında kesinlikle başvurunuzu yapınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.