Tosyalı Holding Eleman Alımları İş Başvurusu

 Gerek yurt içi gerekse yut dışı personel alımlarına yeni projeler ile devam eden Tosyalı holding çeşitli kadrolarda personel alımları yapacak. Yurtdışında Cezair projeleri için personel arayan Tosyalı yurtiçi personel alımları da Türkiye genelinde devam ediyor. En az lise mezunu arkadaşları başvuru yapabileceği Tosyalı iş ilanları isbasvurusu.org sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

TOSYALI HOLDİNG PERSONEL ALIMI İŞ İLANLARI VE İŞ BAŞVURUSU
iş başvurusu
Tosyalı personel alımları


TOSYALI Holding bünyesinde bulunan Tosyalı Demir Çelik TOSÇELİK İskenderun,Osmaniye gibi bölgelerde bulunan üretim tesisleri ile yıl içerisinde en fazla çelik ve boru üretimi yapan şirketler arasında olma başarısı göstermektedir. Cezayir’de de bu başarısını göstermeye devam edecek olan şirket bu yüzden Cezayir’de fabrikalarda ve üretim işlerinde görev alacak mühendis ve üretim personeli alımı da yapacaktır. Şuan alım yapılacak pozisyonlar ve iller hangileri bakmak isteyenler alt kısımda yer alan listeyi inceleyebilirler.

TOSYALI HOLDİNG AÇIK POZİSYONLAR

♦Üretim Personelleri
♦Üretim Mühendisleri
♦Genel Başvuru

Alım yapılacak olan kadrolar şuan için bu şekildedir. Bu pozisyonlardan Mühendis kadroları Osmaniye ve İskenderun’da görevlendirilecekken Üretim
Personelleri ise Kocaeli’de çalışacaklardır. Kariyer yapmak ve uzun yıllar çalışmak istiyorsanız bu ilanlar arasından kendinize uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz. Meslek Lisesi ve Normal Lise Mezunu olanlar arasında departmanlar ise aşağıdaki gibidir.

♦Kaynakçı,
♦Boru Makinası Operatörü,
♦Elektrik Bakım Elemanı
♦Mekanik Bakım Elemanı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.