Ziraat Katılım Memur Alımları İş Başvurusu

 Ziraat katılım bankası yeni şubeleri için yıl sonuna kadar yeni personel alımları yapmaya devam edecek. Özellikle bankacı olmak isteyenlerin başvuru formu yağdırdığı Ziraat Katılım bankası iş başvuru formu için sizde isbasvurusu.org sitemizden yararlanabilirsiniz. 2015-2016 yıllarında yüklü memur alımları yapacak olan Ziraat Katılım bankası şimdiden yüzlerce kişiye iş olanağı sağlamış bulunmakta. Bir kaç ay önce yayınladığımız Ziraat Katılım Bankası 3000 Kişiye iş olanağı sağlayacak haberimiz yavaş yavaş yerini buluyor gibi.

ZİRAAT KATILIM BANKASI PERSONEL ALIMLARI 2015 İŞ BAŞVURUSU
iş ilanları
Ziraat Katılım Memur Alımı


 Ziraat Katılım bankası da aynı Ziraat bankası gibi kendi elemanlarını kendi yaptığı sınavlar ile almaktadır. İnternette dolaşan onlarca ilanı ile eleman alımlarına
devam eden Ziraat Katılım iş başvuru yapacak personeller beklemekte.

Ziraat Katılım bankası personel alımlarında aradığı şartlar genel olarak;

- Türk vatandaşı olmak,
- 18 yaşından büyük olmak,
- Bankacılık sektörüne karşı sıcak olmak,
- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl ertelemiş olmak,
- 2 – 4 yıl eğitim veren bir fakülteden mezun olmak aranan şartlar arasındadır.
PTT 990 Personel Alımı Yapıyor 
Ziraat Katılım Bankası memur personel alımı 2015 yılında bu şartlar altında yapılacak olup bu şartlar haricinde herhangi bir şart bulunmamaktadır. Deneyimsiz personelleri daha çok alacak olan firma deneyimli personel alımı da yapmayı planlamaktadır.

Deneyimi olan personeller ise ozgecmis@ziraatkatilim.com.tr adresine e-pota göndererek, tecrübelerini gösterebilir ve başvuru işlemlerini kolaylaştırabilirler. Katılım bankası yeni kurulmuş olduğu için tecrübeli eleman personel memura da çok fazla ihtiyaç duymaktadır. Bu alımlar için birçok kariyer seçeneği de sunan Ziraat Bankası, katılım bankaları arasında en büyük olmak adına da çok ciddi şekilde çalışmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.