Hyundai Yeni Fabrika Açıyor Hemen İş Başvurusu Yap

yeni fabrika
Hyundai yeni fabrika kuracak
 Otomotiv sektöründeki pahalılıktan pek nasibini almayan Hyundai kapasite arttırımı yapmaya devam ediyor. Bir yılda kapasitesini 100 binden 215 bine çıkaran Hyundai gözünü yükseklere dikerek 300 bin barajı için yeni fabrika görüşmelerine başladı. Üretilen yeni modeller ile göz dolduran Hyundai İzmit fabrikasını genişleterek istihdama da katkı sağlayacak. Hyundai İzmit fabrikasında üretilen yeni i10 ve i20 modellerinde sipariş patlaması yaşarken talebe yetişmek için yeni fabrika kurulmasının şart olduğunu belirtiyor. Hyundai iş başvurusu yaparak sizde yeni açılacak fabrikada olanaklarına ulaşabilir büyümesi durdurulamayan ailenin bir ferdi olabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde daha önce de sık sık paylaştığımız Hyundai iş başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
personel alımı
Hyundai iş başvurusu

 Hyundai hedefleri arasında 2 yıl içinde 345 bin kapasitesine ulaşmak var. Bu hedef için İzmitte büyük bir fabrikanın kurulması şart gibi görünüyor. Binlerce kişiye iş
olanağı sağlayan Hyundai iş ilanlarına yeni yatırımların başlaması ile daha çok rastlayacağız gibi görünüyor.
hyundai-eleman-alimi
Hyundai Assan

 Güney Kore ile görüşmelere başlayan Hyundai Assan Kibar yeni fabrika kurulması için onayı hemen alacaklarını belirtti. Kibar konuşmasında “Mevcut fabrika dışında yeni bir fabrika için de görüşmeler yapıyoruz. Bu fabrikada üreteceğimiz aracın ne olması gerektiği konusunda tartışıyoruz. B SUV ya da C sedan araç üretimi için görüşüyoruz. Kısa zamanda sonuçlanmasını bekliyoruz. Hyundai Grubu’nun başkanının bu hafta içinde Türkiye’ye yapağı ziyarette de yeni yatırım gündeme gelecek.” dedi.

Hyundai son günlerdeki reklam atakları ile de potansiyel müşterilerin gözünü doldurmaya devam ediyor. Hyundai ilgi çekici reklamını birde burada izleyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.