Kamu Gözetimi Kurumu Memur Alımı İlanı İş Başvurusu

 Kamu gözetimi kurumu 2015 memur alımlarına uzman yardımcısı kadrosu ile devam ediyor. Son günlerde artan memur alımı ilanlarına Kamu gözetimi kurumu da katkı sağlamış bulunmakta. Memur olmak isteyen özellikle lisans mezunu arkadaşlar iyi bir KPSS puanınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Zira Kamu gözetimi kurumu personel alımlarında 75 KPSS puanı istemekte. Toplamda 20 kişinin alınacağı ilan detaylarına aşağıda ulaşabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde memur alımı ilanlarını detaylı bir şekilde yayınlamaya devam edeceğiz.

 Kamu gözetimi kurumu sınav başvurusu için son tarihin 18 eylül olduğunu hatırlatır memur adaylarına şimdiden başarılar dileriz.

KAMU GÖZETİMİ KURUMU MEMUR PERSONEL ALIMI ŞARTLARI
memur alımı
Kamu gözetimi kurumu memur alımı ilanı


- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan şartları sağlamak,
- Üniversitelerin 4 yıllık Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler ile Ticari Bilimler fakültelerinden mezun olmak,
- 5, 6 Temmuz 2014 veya 4, 5 Temmuz 2015 KPSS üzerinden
75 ve üzerinde puan almış olmak,
- 35 yaşını doldurmamak,
- Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık sorununa sahip olmamak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Son Günlerin Memur Alımı İlanları:
Adalet Bakanlığı 156 Memur Alımı
Nufus ve Vatandaşlık işleri genel müdürlüğü memur alımı ilanı


BAŞVURU

Sınav başvuruları, 07/09/2015 tarihinde başlayıp 18/09/2015 tarihi mesai saati itibariyle sona erecektir. Başvurular, elektronik ortamda “ www.kgk.gov.tr ” adresinde yer alan “Sınav Başvuru Formunun” yapılan açıklamalar çerçevesinde doldurulması suretiyle yapılacaktır. Başvuru formunun doldurulması ve iletilmesinin esasları, sınav giriş belgeleri ile sınava ilişkin tüm bilgileri içeren “Sınav Broşürü” Kurum resmi internet sitesinden (www.kgk.gov.tr) temin edilebilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.