Poşet Katlama İşi İle Evden 1500 TL Kazanabilirsin

 Evden poşet katlama işi yaparak sizde para kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının yaptığı bu iş ile az da olsa ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Firmalar, şirketler katlanması gereken poşetleri koliler halinde evinize bırakıyor iş bitiminde tekrar alıyor. Her firma ayrı ayrı katlama şekilleri isteyebilir. Burada önemli olan alınan işin zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim edilmesi. isbasvurusu.org sitemizde yayınladığımız evden yapılacak işleri takip etmeye devam ediniz. Özellikle geçen günlerde yayınladığımız Sabun paketleme işi çok ilgi gördü.
iş başvurusu
Evden poşet katlayarak para kazanmak

Evde poşet katlayarak para kazanmak için ne yapmak gerekir?
Evde poşet katlayarak para kazanmak isteyenler öncelikli olarak bu firmaları araştırmaları gerekir. Genellikle büyük şehirlerde bu firmaların çok fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Aydın, Bursa, Adana, Samsun, Gaziantep, Zonguldak, Antalya ve Trabzon gibi illerde bu işlerin çok daha sık verildiğini söyleyebiliriz.
katlama
Poşet Katlama

Sizler sadece size verilenleri düzgün bir şekilde hazırlar ve firmaya verecek hale getirirsiniz. Firma ise bu poşetleri daha sonra başkalarına satar. İşin en zahmetli kısmı ise poşetlerin hazırlanmasıdır. Özellikle katlaması zor olan naylon poşetler, birçok kişinin zorladığı ilk yerdir. Fakat elinizin alışmasından sonra daha hızı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Bir diğer yandan ise poşetlerin paketlenmesi vardır. Muhtemelen sizlere poşetleri koymanız için naylon jelatinler verilecektir. Verilmiş olan bu jelatinlere poşetleri katlar ve sıkıştırırsınız. Bu işlem sonrasında ise katladığınız poşetin oranına göre size ödeme yapılır.
Poşet işinin en büyük özelliği ise kilo ile satılıyor olmasıdır. Katladığınız kilo kadar para kazanacağınızı düşünürsek ne kadar çok poşet katlarsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Bildiğimiz klasik beyaz poşet katlaması için kilo başına 1 – 2 TL arasında bir para ödenmektedir. Günlük ortalama 20 kilo poşet paketleyen bir kişinin kazanacağı para ise en fazla 35 TL olacaktır.
katlama
Poşet katlama şekilleri

Firmalar zaten size kilo hesabı ile poşetleri verecekleri için ödemelerde daha kolay ve basit olacaktır. Bu sebepten dolayı firmaların para ödemesi çok zor olmayacaktır. Eğer çok para kazanmak isterseniz daha fazla poşet katlamak için istekte bulunabilirsiniz. Firmalar genellikle haftalık olarak gelir ve evden poşetleri teslim alırlar. Sonrasında ise size paranızı elden verirler. Aylık olarak kazanabileceğiniz para maksimum 1,500 TL olacaktır. Daha fazlasını kazanmanız pek mümkün değil diyebiliriz.
Bu firmalarla iletişim sağlamak isteyenler yorum bölümüne güncel olarak kullandıkları e-mail adreslerini yazabilir ve firmalarla iletişim sağlayabilirler. Kesinlikle telefon numarası, adres bilgisi veya kişisel bilgilerin yazılmaması gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek olumsuzluklardan internet sitemizin sorumlu tutulması söz konusu değildir.

42 yorum:

 1. Merhabalar adım pınar evde yapacak iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim İzmir Karabağlar da oturuyorum pinardmr@windowslive.com 0506 826 87 07

  YanıtlaSil
 2. Ben evde bu tarz işler yapmak istiyorum çok ihtiyacım var ama linki gnderip geri çekiliyosunuz neden yardımcı olmuyosunuz

  YanıtlaSil
 3. serkan_seko1986@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. elifce492@gmail.com

  YanıtlaSil
 5. Yanıtlar
  1. ulasın bana https://www.facebook.com/serap.tanis.3

   Sil
 6. aytulesmer52@gmail.com- ORDU Merkez

  YanıtlaSil
 7. ahmet_dirican86@hotmail.com
  Bursa nilüfer

  YanıtlaSil
 8. Gulbodurr@gmail.com
  Antalya

  YanıtlaSil
 9. tek_emine83@hotmail.com Ankara

  YanıtlaSil
 10. Salim.yayci@gmail.com. Büyükçekmece/İstanbul
  Salim Yaycılı

  YanıtlaSil
 11. Salim.yayci@gmail.com. Büyükçekmece/İstanbul
  Salim Yaycılı

  YanıtlaSil
 12. Salim.yayci@gmail.com. Büyükçekmece/İstanbul
  Salim Yaycılı
  0531 212 63 40

  YanıtlaSil
 13. SYASAR17@GMAİL.COM SERKAN YAŞAR AYDIN SÖKE

  YanıtlaSil
 14. AYDIN SÖKEDE evde yapılabilecek işler alınır

  YanıtlaSil
 15. Abdullah Kurt 05324788202

  YanıtlaSil
 16. pinardmr@windowslive.com 0506 826 87 07

  YanıtlaSil
 17. İzmir/Karabağlar 05068268707 pinardmr@windowslive.com

  YanıtlaSil
 18. asure_1986@hotmail.com Antalya

  YanıtlaSil
 19. bende buişi yapmak istiyorum
  05340829549

  YanıtlaSil
 20. İstanbul Zeytinburnu da oturuyorum . Bu işi biran önce başlasam harika olurdu lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Leydii.ana79@gmail.com.. 0539942 9039 bana bu numaradan ulaşabilirsiniz bekliyorum. Teşekkürler

  YanıtlaSil
 21. toprak

  kayrahan07@hotmail.com

  Antalya ikamet ediyorum.

  YanıtlaSil
 22. canhatice74@hotmail.com bursa gemlik

  YanıtlaSil
 23. canhatice74@hotmail.com bursa gemlik

  YanıtlaSil
 24. Vera.ipek78@gmail.com

  Bursa gemlik

  YanıtlaSil
 25. Vera.ipek78@gmail.com

  Bursa gemlik

  YanıtlaSil
 26. emine.unen@gmail.com istanbul/sultangazi

  YanıtlaSil
 27. Işe ihtiyacım var. Ulaşırsınız sevinirim istanbul/pendik mandefigo@hotmail.com

  YanıtlaSil
 28. merhaba izmir cigliden evde is ariyorum 6 kişilik ekibim var

  tulay@tulaygaleri.com

  YanıtlaSil
 29. adana ceyhanda yaşıyorum bu işi yapabilirim bana dönün nadejdadincer8@gmail.com

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.