Sağlık Bakanlığı Personel Alımı İlanı Yayınladı

 Sağlık bakanlığı yeni bir sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlayarak lisans, önlisans ve lise dengi okullardan mezun herkese şans tanıyacaklarını belirtti. Sağlık bakanlığı personel alımı ile ilgili net bir rakam belirtmemiş olmakla birlikte ihtiyaç duyduğu kadrolara personel alımı yapılacağını açıkladı. Sağlık bakanlığı iş başvurusu yapmak isteyenlerden CV bilgilerini toplayarak önümüzdeki alımlarda değerlendirecek.
personel alımı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Adaylar tercihlerini, 6-12 Ekim 2015 tarihleri arasında, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden ÖSYM tarafından ilan edilecek kılavuzda yer alan kurallara göre, şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır. ÖSYM’ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır. 

Tercih süresi uzatılmayacaktır. KPSS-2015/3 Tercih Kılavuzuna göre yapılacak yerleştirmeye başvuracak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir. Sağlık Fizikçisi, Odyolog ve Perfüzyonist pozisyonlarında tercih yapmak isteyen adayların 02.10.2015 tarihine kadar mutlak suretle Devlet Personel Başkanlığı Kamu Personel İstihdamı Dairesi Başkanlığına şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Alımlar ile ilgili olarak bu kadar bilgi veren Sağlık Bakanlığı, birde kılavuz yayınlamıştır. Yayınladığı kılavuz üzerinden diğer tüm bilgileri en net şekilde öğrenebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.