THY Bakım Elemanları Alacak İş Başvurusu Yap

 Her zaman bakımlı ve işler uçaklar ile hizmetlerine devam edecek olan THY 100 yeni bakım elemanı alımı için ilan yayınladı. Bakım deyip geçmeyin bu kaliteli sektörde makinelerin ve uçakların her zaman bakımlı ve çalışır durumda olması gerekmekte. Türkiye çapında binlerce kişiye iş imkanı sağlayan Türk Hava Yolları yeni bakım elemanları arıyor. isbasvurusu.org üzerinden THY iş başvurusu yaparak sizde bu fırsatı değerlendirip herkesin çalışmak istediği bu şirkette iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.
is-basvurusu
THY personel alımı ilanı

 Gelin beraber THY bakım elemanı şartlarını inceleyelim. Unutmadan belirtelim THY özgeçmiş havuzunda biriktirdiği bilgiler ile ihtiyaç duyduğu elemanlara ulaşıp mülakat için davet edebilir.

- T.C vatandaşı olmak,
- Yüksekokul mezunu olmak (Döküm Endüstriyel Kalıpçılık Gemi İnşaatı Kaynak Teknolojisi Lastik ve Plastik Teknolojisi Makina Makine, Resim ve Konstrüksiyon Metalurji Oto Boya ve Karoseri Otomotiv Teknolojisi Bölümlerinden)
- Vardiyalı çalışmayı kabul etmek,
- 30 yaşından büyük olmamak,
- Herhangi bir sağlık problemi bulunmamak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

 THY bakım elemanı olmak için yukardaki şartların yanında sıkı bir eğitimden geçirilirsiniz. Eğitim sonunda başarılı olan adaylar THY nin iş garantili ve kaliteli ortamında çalışma fırsatını kazanmış olurlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.